Gå til hovedindhold

Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål

RothSanitetEAN: 5702000131153
Pris fra 207 krtil 239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth tee rustfri stål 22 mm x 12 x 22 mm
207 kr
Til butik
Roth tee rustfri stål 22 mm x 12 x 22 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 17046603.322
EAN: 5702000131153
Varenr.: 5759477
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Tee rustfritt stål 22 mm x 1/2" x 22 mm
207 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål
219,2 kr
Til butik
Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål billede

Produktinformation

Roth rustfrie indstikfittings anvendes til både køleanlæg, brugsvands- og varmeinstallationer. Systemet kan anvendes med Roth Multipexrør samt kobberrør.Husk til pexrør skal der altid bruges støttebøsninger.

Produktspecifikationer

EAN: 5702000131153
Varenr.: 15842901000527
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik tee 22 x 1/2" x 22mm
229 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik tee 22 x 1/2" x 22mm
229 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik tee 22 x 1/2" x 22mm
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
2Proshop DK207 kr246 krKøb
3EL-GROSSISTEN219,2 kr219,2 krKøb
4CompletVVS229 kr229 krKøb
5LavprisVVS229 kr229 krKøb
6BilligVVS DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål

PriceData har fulgt prisen på Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål i 153 dage. Laveste pris i perioden er 206 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Roth tee 22 mm x 1/2" x 22 mm, indstikfittings i rustfri stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026207 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026206 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026208 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026210 kr4 kr (2%)
19. jan. 2026206 kr2 kr (1%)
31. dec. 2025208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret