Gå til hovedindhold

Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet

RothSanitetEAN: 5702000092065
Pris fra 41 krtil 46,39 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5,39 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 21. maj

Sammenlign priser på Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet
41 kr
Til butik
Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 17087421.225
EAN: 5702000092065
Varenr.: 3638442
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roth Ståltrådsbinder 250 Stk Pose
41,58 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth ståltrådsbinder 250 stk pose
42,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth stltrdsbindere, 250 stk
45 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH STÅLTRÅDSBINDERE A` 250
46,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2Billigelogvvs.dk41,58 kr41,58 krKøb
3MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
4WATTOO.DK45 kr45 krKøb
5EL-GROSSISTEN46,39 kr46,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet

PriceData har fulgt prisen på Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet i 171 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 47,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Roth ståltrådsbindere i pose med 250 stk. - til fastgørelse af gulvvarmerør på armeringsnet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202641 kr
25. maj 202641,58 kr1,58 kr (4%)
21. maj 202640 kr1 kr (2%)
18. maj 202641 kr
26. apr. 202641,58 kr1,17 kr (3%)
14. apr. 202640,41 kr
13. apr. 202641,25 kr
21. mar. 202640,41 kr
11. mar. 202641,25 kr
10. mar. 202642 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret