Gå til hovedindhold

Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør

RothEludstyrEAN: 5702000089881
Pris fra 350 krtil 439 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vendeplade roth compact 24/16 mm
350 kr
Til butik
Vendeplade roth compact 24/16 mm billede

Produktinformation

Anvendes som let konstruktion hvor overgulvet er valgfrit

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Roth Gulvvarme
EAN: 5702000089881
Varenr.: 240329
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Comp.system vendeplade 24/16 10stk
359 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth - Compact vendeplader til gulvvarme, 24/16, 10 stk. pakke
377 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør
399 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth QuickTemp Compact® vendeplader til 24/16 mm
400,96 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør
429 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk350 kr350 krKøb
2CS MEGASTORE DK359 kr398 krKøb
3WATTOO.DK377 kr377 krKøb
4LavprisVVS399 kr399 krKøb
5EL-GROSSISTEN400,96 kr400,96 krKøb
6CompletVVS429 kr429 krKøb
7BilligVVS DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør

PriceData har fulgt prisen på Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør i 185 dage. Laveste pris i perioden er 331 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Roth QuickTemp Compact vendeplader 610x202x24 mm, 10 stk, 16 mm pex-rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026350 kr18 kr (5%)
6. maj 2026368 kr5 kr (1%)
5. maj 2026373 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026368 kr5 kr (1%)
29. apr. 2026373 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026372 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026373 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026372 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026373 kr1 kr (0%)
10. mar. 2026372 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret