Gå til hovedindhold

Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds

RothEludstyrEAN: 5702000145945
Pris fra 4.499 krtil 5.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.441 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds
4.499 kr
Til butik
Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds billede

Produktinformation

Roth minishunt til 1 rum med trådløs regulering Roth minishunt er beregnet til regulering af gulvvarmen i et enkelt rum. Shunten kan tilsluttes "ude i installationen" ligesom en radiator til både 1-strenget og 2-strenget anlæg. Shunten kan forsy

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varme
EAN: 5702000145945
Varenr.: 466210371
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth minishunt med trådløs SL rumtermostat
4.537 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds
4.739 kr
Til butik
Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds billede

Produktinformation

Roth minishuntRoth minishunt er til regulering af gulvvarmen i et enkelt rum. Shunten tilsluttes "ude i installationen" ligesom en radiator til både 1-strenget og 2-strenget anlæg. Shunten kan også forsynes med en duo-fordeler hvis der er brug f

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5702000145945
Varenr.: 466210371
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH MINISHUNT MED TRÅDLØS REG. SL
5.016,81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth minishunt med trådløs reg. sl
5.357,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds
5.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS4.499 kr4.499 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.537 kr4.537 krKøb
3LavprisVVS4.739 kr4.739 krKøb
4EL-GROSSISTEN5.016,81 kr5.016,81 krKøb
5MaintainIt5.357,5 kr5.357,5 krKøb
6BilligVVS DK5.399 kr5.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds

PriceData har fulgt prisen på Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.440 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 4.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.595 kr.

Den nuværende pris på 4.499 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Roth Minishunt gulvvarmeshunt, trådløs, 1 kreds de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.499 kr67 kr (1%)
21. maj 20264.566 kr27 kr (1%)
11. maj 20264.539 kr16 kr (0%)
30. apr. 20264.555 kr284 kr (6%)
29. apr. 20264.839 kr296 kr (7%)
20. apr. 20264.543 kr15 kr (0%)
17. apr. 20264.528 kr1 kr (0%)
15. apr. 20264.527 kr37 kr (1%)
13. apr. 20264.490 kr37 kr (1%)
6. apr. 20264.453 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret