Gå til hovedindhold

Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus

RostiSkåleEAN: 5722000299363
Pris fra 314 krtil 413 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 311 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Humus
-32%314 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Humus billede

Produktinformation

Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Humus

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Skåle & blandeskåle
EAN: 5722000299363
Varenr.: 615306-01
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus
-23%352 kr
Før 459,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus billede

Produktinformation

Margrethe røreskålesæt fra Rosti i 2 af de mest anvendte størrelser. Sættet indeholder 1,5 + 3 liter Margrethe-skåle med tilhørende låg.Margrethe-skålen er den klassiske røreskål med det gode greb, den praktiske hældetud og den skridsikre bundring. Den ny...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
EAN: 5722000299363
Varenr.: FH29936
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rosti - Margrethe Skålesæt Med Låg - 4 Dele - Humus
409,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rosti NYE Margrethe-skåle, sæt med 2 + låg - Humus
413 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK314 kr363 krKøb
2Rikki Tikki Shop352 kr352 krKøb
3Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb
4Teknikproffset DK413 kr472 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus

PriceData har fulgt prisen på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus i 183 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 459,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 332 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Humus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026314 kr25 kr (7%)
25. maj 2026339 kr25 kr (8%)
1. maj 2026314 kr17 kr (5%)
30. apr. 2026331 kr17 kr (5%)
29. apr. 2026314 kr17 kr (5%)
28. apr. 2026331 kr17 kr (5%)
26. apr. 2026314 kr17 kr (5%)
25. apr. 2026331 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026326 kr12 kr (4%)
13. apr. 2026314 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret