Gå til hovedindhold

Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry

RostiKøkkenapparater – tilbehørEAN: 5722000278221
Pris fra 349 krtil 474 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosti Choptima skærebræt sæt m/3 dele og holder Curry
-36%349 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti Choptima skærebræt sæt m/3 dele og holder Curry billede

Produktinformation

Rosti Choptima skærebræt sæt m/3 dele og holder Curry

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Skærebrætter
EAN: 5722000278221
Varenr.: 579647-01
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry
-36%351 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry billede

Produktinformation

Choptima skærebrætter i størrelserne 26,5 x 16 cm, 30,5 x 20,5 cm og 35,5 x 25,5 cm. Choptima er en serie af funktionelle kvalitetsskærebrætter i dansk design. Det særligt hårde materiale gør skærebrættet mere bestandigt over for fugt, mere hygiejnisk og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
EAN: 5722000278221
Varenr.: FH27822
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti Chopping board set Choptima 3 pc - Curry
375 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rosti Skærebræt sæt Choptima, 3 dele - Karry
474 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK349 kr398 krKøb
2Rikki Tikki Shop351 kr351 krKøb
3Proshop DK375 kr414 krKøb
4Teknikproffset DK474 kr533 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry

PriceData har fulgt prisen på Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry i 172 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 549,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Rosti - Choptima Skærebræt-sæt 35,5 x 7 x 26,5 cm Curry de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026349 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026351 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026349 kr26 kr (7%)
17. apr. 2026375 kr24 kr (7%)
16. apr. 2026351 kr2 kr (1%)
2. mar. 2026349 kr2 kr (1%)
4. feb. 2026351 kr172 kr (33%)
3. feb. 2026523 kr148 kr (39%)
20. jan. 2026375 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026374 kr31 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret