Gå til hovedindhold

Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110

RonstanEnkeltblok med hundsvotEAN: 9316800446063
Pris fra 897 krtil 1.229 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 817 kr 30. maj

Sammenlign priser på Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 897 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core
897 kr
Til butik
Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core billede

Produktinformation

Ronstan Core blokkeCore blokken kan anvendes hvor som helst. Den har høj brugstyrke og en svirvel der kan låses i 0° and 90°. Hundsvot er en bolt, der let kan udskiftes med tovværk med splejset øje. Coreblokken har et dobbelt kugleleje system, der ved høje beladtninger overtages af et glideleje. Det gør blokken billigere at producere, men med mange fordele fra de dyrere blokke.

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Enkeltblok med hundsvot
Materiale: komposit
Artikel nr.: 130RF64110
EAN: 9316800446063
Varenr.: 211139
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core
-22%955 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core billede

Produktinformation

Enkeltblok med svirvel og hundsvot Ronstan Core 60 enkeltblok med svirvel og hundsvot er til tov op til 12 mm og anbefales til cruise- og racingbåde på op til 12 meter. Blokken kan bruges overalt på båden og håndterer en arbejdsbelastning på 1.000 kg. Kon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Ronstan serie 60
EAN: 9316800446063
Varenr.: 53936042115401
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110
1.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK897 kr897 krKøb
2RenBåd.dk955 kr955 krKøb
3Anyparts1.229 kr1.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110

PriceData har fulgt prisen på Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110 i 119 dage. Laveste pris i perioden er 817 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 890 kr.

Den nuværende pris på 897 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Ronstan Enkeltblok med svirvel & hundsvot serie 60 core - 130RF64110 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026897 kr80 kr (10%)
30. maj 2026817 kr53 kr (6%)
28. apr. 2026870 kr34,7 kr (4%)
27. apr. 2026835,3 kr34,7 kr (4%)
19. apr. 2026870 kr48,4 kr (6%)
17. apr. 2026821,6 kr
16. apr. 2026821,58 kr48,42 kr (6%)
20. mar. 2026870 kr27 kr (3%)
5. feb. 2026897 kr305 kr (25%)
4. feb. 20261.202 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret