Gå til hovedindhold

Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk

PilotKuglepenneEAN: 4902505604416
Pris fra 30,78 krtil 315 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 284,22 kr (90% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,6 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30.78 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Pilot FriXion Point Clicker kuglepen F
-8%30,78 kr
Før 33,45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pilot FriXion Point Clicker kuglepen F billede

Produktinformation

Kuglepennen hvor blækket kan viskes ud. Med Pilots varmefølsomme FriXion-blæk giver FriXion Point Clicker en uovertruffen skriveoplevelse. Friktion fra viskelæderet får blækket til at forsvinde og du kan straks skrive igen med den samme pen. En stilfuld p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Rollerpen
EAN: 4902505604416
Varenr.: 186.6044 09
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuglepen Pilot Frixion Point Clicker 0,5 mm Sort
31,19 kr
Til butik
Kuglepen Pilot Frixion Point Clicker 0,5 mm Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Pilot FriXion Point Clicker m/klik - Gelpen - F - Rød Mål: 146x16x16mm Brand: Pilot Mængde: 12 Farve: Rød 3 hurtige: FriXion Point Clicker er ikke bare en rød kuglepen, det er et innovativt skriveværktøj. Med sit gummigreb og klikmek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
Farve: Sort
Størrelse: 1000 ml
EAN: 4902505604416
Varenr.: 1693226
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ball-Liner Pilot Frixion Point Clicker 0,5 mm
39,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap30,78 kr30,78 krKøb
2Hertels Boresko31,19 kr31,19 krKøb
3Legekæden39,95 kr39,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK315 kr354 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30,78 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Rollerpen, Pilot FriXion Point, genopfyldelig, 0,5 mm, rød, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202630,78 kr
15. maj 202631,19 kr
13. maj 202630,78 kr
12. maj 202631,19 kr
8. maj 202630,78 kr1,18 kr (4%)
29. apr. 202629,6 kr1,59 kr (5%)
28. apr. 202631,19 kr1,59 kr (5%)
25. jan. 202629,6 kr
11. jan. 202629 kr2,96 kr (9%)
10. jan. 202631,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret