Gå til hovedindhold

Roline Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB

RolineHubs og switchesEAN: 7630049617711
Pris fra 309 krtil 739 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB
309 kr
Til butik
Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Value
Kategori: USB-Hubs
Farve: 12
Artikel nr.: 14.99.5038
EAN: 7630049617711
Varenr.: 6501440
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roline VALUE USB 3.2 Gen 1 Hub USB hub - 4 ports - Grå
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
2Proshop DK739 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB

PriceData har fulgt prisen på Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB i 179 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 420 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Value 14.99.5038, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Grå, Aluminium, USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026309 kr430 kr (58%)
28. maj 2026739 kr460 kr (165%)
3. maj 2026279 kr10 kr (3%)
2. maj 2026289 kr36 kr (14%)
30. apr. 2026253 kr36 kr (12%)
14. apr. 2026289 kr10 kr (4%)
29. mar. 2026279 kr459 kr (62%)
24. feb. 2026738 kr4 kr (1%)
23. feb. 2026734 kr70 kr (11%)
20. feb. 2026664 kr64 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret