Gå til hovedindhold

Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter

RockwoolEludstyrEAN: 7050780494141
Pris fra 134,04 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74,96 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.04 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
89 x 30 mm Rockwool aluskål m. tape
134,04 kr
Til butik
89 x 30 mm Rockwool aluskål m. tape billede

Produktinformation

ProduktRockwool Universal Rørskål er fremstillet af fugt- og vandafvisende Rockwool stenuld opskåret på langs og fremtræder som to sammenhængende halvdele. Beklædningen består af armeret alufolie og den bevirker, at Universal Rørskål uden bearbejdning kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7050780494141
Varenr.: 15843872932175
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter
189 kr
Til butik
Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter billede

Produktinformation

Effektiv isolering til rør: Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør er udviklet til dig, der ønsker sikker og effektiv isolering af både varme- og koldtvandsrør. Med en isoleringstykkelse på 30 mm og en ro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rockwool
Kategori: Varme
Farve: silver
Størrelse: 89 mm x 30 mm x 1000 mm
EAN: 7050780494141
Varenr.: 494370436
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter
189 kr
Til butik
Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter billede

Produktinformation

Effektiv isolering af rør med Rockwool Flex rørskål til 89 mm rørRockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør giver dig en enkel og pålidelig løsning til isolering af både varme- og koldtvandsrør. Rørskålen er fremstillet af ubrændbar og fugtafvisende ste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rockwool
Kategori: Varmesystemer
Farve: silver
Størrelse: 89 mm x 30 mm x 1000 mm
EAN: 7050780494141
Varenr.: 494370436
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter
206 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rockwool Flex rørskål med tape til 89 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN134,04 kr134,04 krKøb
2CompletVVS189 kr189 krKøb
3LavprisVVS189 kr189 krKøb
4WATTOO.DK206 kr206 krKøb
5BilligVVS DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter

PriceData har fulgt prisen på Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter i 179 dage. Laveste pris i perioden er 134,04 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 134,04 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 89 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026134,04 kr54,96 kr (29%)
23. maj 2026189 kr54,96 kr (41%)
10. maj 2026134,04 kr54,96 kr (29%)
9. maj 2026189 kr4,55 kr (2%)
7. maj 2026184,45 kr4,55 kr (2%)
6. maj 2026189 kr4,55 kr (2%)
23. apr. 2026184,45 kr1,55 kr (1%)
22. apr. 2026186 kr1,55 kr (1%)
19. apr. 2026184,45 kr1,55 kr (1%)
18. apr. 2026186 kr1,55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret