Gå til hovedindhold

Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter

RockwoolEludstyrEAN: 7050780473382
Pris fra 116,2 krtil 189 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72,8 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.2 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
76 x 30 mm Rockwool aluskål m. tape
116,2 kr
Til butik
76 x 30 mm Rockwool aluskål m. tape billede

Produktinformation

Universal rørskål med alutape 76x30 mm. 1 ks. = 7 lb. m.

Produktspecifikationer

EAN: 7050780473382
Varenr.: 15843887808847
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter
168 kr
Til butik
Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter billede

Produktinformation

Effektiv isolering af rør med Rockwool Flex rørskål til 76 mm rørRockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør giver dig en enkel og pålidelig løsning til isolering af både varme- og koldtvandsrør. Rørskålen er fremstillet af ubrændbar og fugtafvisende ste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rockwool
Kategori: Varmesystemer
Farve: silver
Størrelse: 76 mm x 1000 mm x 30 mm
EAN: 7050780473382
Varenr.: 494370366
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter
179 kr
Til butik
Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter billede

Produktinformation

Effektiv isolering til rør: Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør er udviklet til dig, der ønsker sikker og effektiv isolering af både varme- og koldtvandsrør. Med en isoleringstykkelse på 30 mm og en ro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rockwool
Kategori: Varme
Farve: silver
Størrelse: 76 mm x 1000 mm x 30 mm
EAN: 7050780473382
Varenr.: 494370366
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter
180 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rockwool Flex rørskål med tape til 76 mm rør, 30 mm isoleringstykkelse, 1 meter
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN116,2 kr116,2 krKøb
2LavprisVVS168 kr168 krKøb
3CompletVVS179 kr179 krKøb
4WATTOO.DK180 kr180 krKøb
5BilligVVS DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter

PriceData har fulgt prisen på Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 116,2 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 116,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Rockwool Universal rrskl - Rrisolering med aluminiumsfolie, slids og tape, 76 mm indv. diameter, 30 mm isolering, slv, 1 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026116,2 kr51,8 kr (31%)
23. maj 2026168 kr51,8 kr (45%)
10. maj 2026116,2 kr50,04 kr (30%)
9. maj 2026166,24 kr6,2 kr (4%)
7. maj 2026160,04 kr7,96 kr (5%)
6. maj 2026168 kr7,96 kr (5%)
23. apr. 2026160,04 kr7,96 kr (5%)
22. apr. 2026168 kr7,96 kr (5%)
19. apr. 2026160,04 kr7,96 kr (5%)
18. apr. 2026168 kr7,96 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret