Gå til hovedindhold

Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose

RocaToiletterEAN: 8433290147858
Pris fra 14.754 krtil 19.305 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.551 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14754 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roca Inspira douchetoilet, uden skyllekant, hvid
14.754 kr
Til butik
Roca Inspira douchetoilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Smart douchetoilet fra Roca Med et douchetoilet er du sikret en ægte wellness oplevelse hjemme i dit eget badeværelse. Det ligner et traditionelt, stilfuldt og minimalistisk toilet, men det er udstyret med In-Wash teknologien mange funktioner, som kan gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roca
Kategori: Toiletter
Farve: White
Størrelse: 790 x 385 x 680 mm
EAN: 8433290147858
Varenr.: 606587100
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roca Inspira douchetoilet, uden skyllekant, hvid
15.499 kr
Til butik
Roca Inspira douchetoilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Smart og stilfuldt douchetoilet fra Roca Roca's douchetoilet er minimalistisk og stilfuldt med bløde og afrundede kanter, hvilket skaber en følelse af velvære på badeværelset. Toilettet har mange funktioner, der kan tilpasses efter dine præferencer og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roca
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: White
Størrelse: 790 x 385 x 680 mm
EAN: 8433290147858
Varenr.: 606587100
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roca Inspira douche-wc - gulvstående douchetoilet, inkl. sæde m/ sc
16.736 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roca Inspira In-Wash gulvstående douchetoilet inkl. sæde.
16.925,08 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose
19.230 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roca Inspira douchetoilet, uden skyllekant, hvid
19.305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS14.754 kr14.754 krKøb
2CompletVVS15.499 kr15.499 krKøb
3CS MEGASTORE DK16.736 kr16.935 krKøb
4EL-GROSSISTEN16.925,08 kr16.925,08 krKøb
5vvsfittings.dk19.230 kr19.230 krKøb
6BilligVVS DK19.305 kr19.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose

PriceData har fulgt prisen på Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose i 179 dage. Laveste pris i perioden er 14.754 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 17.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16.054 kr.

Den nuværende pris på 14.754 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Roca Inspira douchetoilet gulvstående, inkl. toiletsæde med softclose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202614.754 kr412 kr (3%)
27. maj 202615.166 kr1.570 kr (9%)
26. maj 202616.736 kr1.570 kr (10%)
17. maj 202615.166 kr1.570 kr (9%)
16. maj 202616.736 kr1.570 kr (10%)
10. maj 202615.166 kr2.733 kr (15%)
9. maj 202617.899 kr2.733 kr (18%)
2. maj 202615.166 kr1.967,66 kr (11%)
15. apr. 202617.133,66 kr1.967,66 kr (13%)
18. mar. 202615.166 kr1.967,66 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret