Gå til hovedindhold

Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv

RoborockEAN: 6936905900760
Pris fra 7.777 krtil 9.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.572 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.399 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7777 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock Saros Z70 with OmniGrip Støvsuger Robotstyret Sølv
7.777 kr
Til butik
Roborock Saros Z70 with OmniGrip Støvsuger Robotstyret Sølv billede

Produktinformation

Roborock Saros Z70 with OmniGrip - Støvsuger med moppefunktion - robotstyret - 22000 Pa - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Artikel nr.: SZ7002-00
EAN: 6936905900760
Varenr.: 1003436068
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock 2 - Støvsuger - robotstyret
8.164 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv
-32%8.999 kr
Før 13.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv billede

Produktinformation

Roborock Saros Z70 with OmniGrip - Støvsuger med moppefunktion - robotstyret - 22000 Pa - sølvDesignFjernbetjent: JaForm: RundProduktfarve: HvidStøvbeholder type: StøvposeStøvbeholder-type (base): StøvposeUnderstøttelse af Smartphone-fjernbetjening: JaPræstationAutomatisk returnering til base station: JaAutomatisk rutefastlæggelse: JaBørstetype: Valsebørste og sidebørsteDetektering af forhindringer: JaDyrepleje: JaForhindringskrydsning op til: 1 cmIntegrerede sensorer: Ultrasonic sensorNavigationstype: D-ToF lidarStøjniveau: 61 dBStøvkapacitet (støvsuger): 0,18 LTærskel klatring (maks.): 2,2 cmVådmopping: JaVandtank volumen: 0,069 LStrømstyringBatterikapacitet: 6400 mAhBatterilevetid: 215 m²Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Genopladelig: JaKørselstid: 180 min.Strømforbrug (typisk): 65 WVægt & størrelserBasestation dimensioner (B x D x H): 381 x 475 x 488 mmBredde: 350 mmDybde: 353 mmHøjde: 79,8 mmVægt: 4,9 kgEmballeringsdata

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstøvsugere
Vægt: 20g
EAN: 6936905900760
Varenr.: 2163950
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv
-32%9.019 kr
Før 13.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock Saros Z70 with OmniGrip Støvsuger Robotstyret Sølv
9.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.777 kr7.777 krKøb
2CS MEGASTORE DK8.164 kr8.233 krKøb
3Boligcenter DK8.999 kr8.999 krKøb
4Vivas DK9.019 kr9.179 krKøb
5Ultrashop9.349 kr9.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv

PriceData har fulgt prisen på Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv i 180 dage. Laveste pris i perioden er 6.399 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 22.553 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.310 kr.

Den nuværende pris på 7.777 kr er 42% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Roborock Saros Z70 OmniGrip robotstøvsuger med moppe - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.777 kr3.697 kr (32%)
21. maj 202611.474 kr519 kr (4%)
20. maj 202611.993 kr156 kr (1%)
18. maj 202611.837 kr52 kr (0%)
17. maj 202611.889 kr52 kr (0%)
16. maj 202611.941 kr52 kr (0%)
14. maj 202611.993 kr125 kr (1%)
13. maj 202611.868 kr52 kr (0%)
11. maj 202611.920 kr52 kr (0%)
9. maj 202611.972 kr52 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret