Gå til hovedindhold

Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort

RoborockRobotstøvsugerEAN: 6936905905369
Pris fra 6.899 krtil 8.924 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.025 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger (sort)
-32%6.899 kr
Før 10.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger (sort) billede

Produktinformation

Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger (sort) - AdaptiLift, VibraRise moppe-system, 36 000 Pa sugestyrke, opgraderet dockingstation - Støvsugere & rengøring Robotstøvsugere

Produktspecifikationer

Mærke: ROBOROCK
Kategori: Støvsugere & rengøring
Artikel nr.: S20S52-00
EAN: 6936905905369
Varenr.: 1335753
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock Robotstøvsuger Saros 20 Sonic Black
-25%7.599 kr
Før 10.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Roborock Robotstøvsuger Saros 20 Sonic Black billede

Produktinformation

- Nøjagtig kortlægning med RetractSense®-navigationssystem - VibraRise® 5.0 gulvvasksystem med vibrerende teknologi - AdaptiLift™-chassis gør det muligt for robotten at klatre over forhindringer på op til 8,8 cm - 36.000 Pa sugekraft for grundig rengøring - DuoDivide®-børste forhindrer hår i at vikle sig sammen - Selvrensende med varmt vand i det nye RockDock® Roborock Saros 20 Sonic er en robotmoppe og tørstøvsuger. Robotstøvsugeren er designet til at klare selv de mest komplekse hjemmemiljøer. Den er også udstyret med branchens første dynamiske rengøring til tæpper op til 3 cm tykke. Den vibrerende gulvvask med varmt vand fjerner effektivt genstridigt snavs og vanskelige pletter. I sin selvrensende multi-dockingstation renser den mopperne med op til 100 °C varmt vand og tørrer dem derefter med varm luft. Det nye AdaptiLift™ Chassis 3.0 gør det muligt for Saros 20 Sonic at krydse tærskler på op til 8,8 cm (4,5 + 4,3 cm) uden problemer. Det ultratynde design på kun 7,95 cm gør det muligt for Saros 20 Sonic nemt at komme ind under sofaer, senge og lave møbler. Ved hjælp af et RGB-kamera, VertiBeam®-lys og AI-detektion genkender robotten forskellige typer detaljer, genstande, forhindringer og pletter og tilpasser automatisk sin rengøringsstrategi for at opnå de bedst mulige resultater. Derudover gøres rengøring under lave møbler og i trange rum nemmere med RetractSense®-navigationssystemet, som sikrer systematisk rengøring uden at efterlade støv. Med en imponerende HyperForce®-sugekraft på 36.000 Pa og DuoDivide®-børsten, der effektivt forhindrer hår i at sætte sig fast, leverer Saros 20 Sonic kraftfuld og filtfri rengøring. FlexiArm-teknologien sikrer grundig rengøring langs kanter og i hjørner. Den selvrensende RockDock®-station renser moppen med op til 100 grader varmt vand for maksimal hygiejne, og sammen med fuld app- og stemmestyring, der er kompatibel med Alexa, Siri og Google Home, tilbyder Saros 20 Sonic en komplet, håndfri rengøringsoplevelse til ethvert hjem. Selv i hjem med kæledyr, takket være den indbyggede kæledyrsvenlige tilpasning og overvågning i realtid.

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstoevsuger
Artikel nr.: S20S52-00
EAN: 6936905905369
Varenr.: 3457248
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort
7.599 kr
Til butik
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort billede

Produktinformation

Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger er udviklet til at klare både støvsugning og mopning i hjem, lejlighed og husstand. Du slipper dermed for at skulle rundt med både støvsuger og gulvmoppe i hverdagen. Med en sugestyrke på 36.000 Pa og en HyperForce-motor trækker den støv og snavs op fra både hårde gulve og sprækker, hvor almindeligt skidt ellers nemt får lov at ligge. Sonisk moppefunktion til fastsiddende snavs Den indbyggede moppefunktion bruger sonisk vibrerende mopning (VibraRise 5.0), som arbejder aktivt mod pletter frem for blot at trække en fugtig klud hen over gulvet. Når moppepladen vibrerer, løsnes fastsiddende snavs, så gulvene bliver rengjort i samme kørsel. Lav højde til møbler og passage over dørtrin Med en profilhøjde på ca. 8 cm kan robotten komme ind under mange sofaer, senge og lave møbler, hvor der ellers hurtigt samler sig støv. Forhindringshøjden er 8,8 cm, så den er beregnet til at håndtere typiske dørtrin og niveauforskelle i boligen uden at skulle bæres fra rum til rum. Samlet løsning til daglig rengøring Roborock Saros 20 Sonic er velegnet til brug i hjem, lejlighed og husstand, hvor du ønsker mere jævnlig rengøring uden selv at skulle i gang hver dag. Kombinationen af høj sugestyrke og sonisk moppefunktion gør den til én samlet løsning til både støv og let gulvvask. I pakken: Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger (sort).

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstøvsuger
Artikel nr.: Saros 20 Sonic Black
EAN: 6936905905369
Varenr.: 66759
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock Saros 20 Sonic Sort
8.924 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK6.899 kr6.899 krKøb
2Proshop DK7.599 kr7.599 krKøb
3Av-Cables DK7.599 kr7.599 krKøb
4CompuMail DK8.924 kr8.924 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort

PriceData har fulgt prisen på Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort i 42 dage. Laveste pris i perioden er 6.899 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 10.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.477 kr.

Den nuværende pris på 6.899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med vibrerende moppe - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.899 kr600 kr (8%)
28. maj 20267.499 kr100 kr (1%)
27. maj 20267.599 kr2.590 kr (25%)
7. maj 202610.189 kr10 kr (0%)
20. apr. 202610.199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret