Gå til hovedindhold

Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm

RoborockVand- og støvsugereEAN: 6936905905765
Pris fra 10.129 krtil 11.839 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.710 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.343 kr 21. maj

Sammenlign priser på Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm
10.129 kr
Til butik
Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstøvsuger
Farve: 1
Artikel nr.: S20SC52-00
EAN: 6936905905765
Varenr.: 25436936
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Roborock Saros 20 Sonic Complete (sort)
10.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med moppe - sort
11.299 kr
Til butik
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med moppe - sort billede

Produktinformation

Roborock Saros 20 Sonic - Støvsuger - robotstyret - uden poseDesignForm: RundProduktfarve: SortStøvbeholder type: PoseløsStøvbeholder-type (base): StøvposePræstationAutomatisk returnering til base station: JaBasisstation funktioner: OpladningPurificationMop washingDetektering af forhindringer: JaForhindringskrydsning op til: 8,8 cmFungerer med Amazon Alexa: JaFungerer med Google Assistant: JaTærskel klatring (maks.): 8,8 cmVådmopping: JaStrømstyringBatterikapacitet: 6400 mAhGenopladelig: JaKørselstid: 200 min.Opladningstid: 2,5 tVægt & størrelserBasestation dimensioner (B x D x H): 440 x 409 x 470 mmBredde: 350 mmDybde: 353 mmHøjde: 79,8 mmTekniske detaljerSugekraft: 36000 PaUnderstøttelse af mobilapp: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstøvsugere
Vægt: 23g
EAN: 6936905905765
Varenr.: 2173432
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roborock Saros 20 Sonic robotstøvsuger med moppe - sort
11.319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock Saros 20 Sonic Støvsuger Robotstyret Sort
11.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10.129 kr10.198 krKøb
2Komplett DK10.199 kr10.199 krKøb
3Boligcenter DK11.299 kr11.299 krKøb
4Vivas DK11.319 kr11.479 krKøb
5Ultrashop11.839 kr11.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm

PriceData har fulgt prisen på Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm i 110 dage. Laveste pris i perioden er 9.343 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 10.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.868 kr.

Den nuværende pris på 10.129 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Roborock Saros 20 Sonic, Poseløs, Sort, Rund, Støvpose, Opladning, Purification, Mop washing, 8,8 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202610.129 kr52 kr (1%)
25. maj 202610.077 kr9 kr (0%)
24. maj 202610.068 kr637 kr (7%)
23. maj 20269.431 kr88 kr (1%)
21. maj 20269.343 kr262 kr (3%)
19. maj 20269.605 kr70 kr (1%)
18. maj 20269.675 kr61 kr (1%)
17. maj 20269.736 kr131 kr (1%)
16. maj 20269.867 kr70 kr (1%)
15. maj 20269.937 kr131 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret