Gå til hovedindhold

Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB

RoborockVand- og støvsugereEAN: 6936905902788
Pris fra 6.691 krtil 8.589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.898 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.653 kr 23. maj

Sammenlign priser på Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6691 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock Qrevo CurvX Kombi Hvid
6.691 kr
Til butik
Roborock Qrevo CurvX Kombi Hvid billede

Produktinformation

Roborock Qrevo CurvX - Kombi - Hvid - Rund - 62 dB - 0,258 L - 2,5 L

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Artikel nr.: QRCX02-00
EAN: 6936905902788
Varenr.: 1003442881
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB
7.779 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Roborock Qrevo CurvX kombi robotstøvsuger - hvid
-28%8.099 kr
Før 11.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roborock Qrevo CurvX kombi robotstøvsuger - hvid
-28%8.119 kr
Før 11.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock Qrevo CurvX Kombi Hvid
8.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.691 kr6.691 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.779 kr7.978 krKøb
3Boligcenter DK8.099 kr8.099 krKøb
4Vivas DK8.119 kr8.279 krKøb
5Ultrashop8.589 kr8.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB

PriceData har fulgt prisen på Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB i 138 dage. Laveste pris i perioden er 6.653 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 11.184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.453 kr.

Den nuværende pris på 6.691 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Roborock Qrevo CurvX, Kombi, Hvid, Rund, Støvpose, 0,258 L, 62 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.691 kr38 kr (1%)
23. maj 20266.653 kr242 kr (4%)
6. maj 20266.895 kr36 kr (1%)
3. maj 20266.931 kr25 kr (0%)
2. maj 20266.956 kr121 kr (2%)
1. maj 20267.077 kr14 kr (0%)
28. apr. 20267.091 kr14 kr (0%)
27. apr. 20267.105 kr14 kr (0%)
26. apr. 20267.119 kr13 kr (0%)
24. apr. 20267.132 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret