Gå til hovedindhold

Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase

RoborockVand- og støvsugereEAN: 6936905901217
Pris fra 1.210 krtil 1.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 789 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1210 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock Q7 TF Støvsuger Robotstyret 0.2liter Hvid
1.210 kr
Til butik
Roborock Q7 TF Støvsuger Robotstyret 0.2liter Hvid billede

Produktinformation

Roborock Q7 TF - Støvsuger - Robotstyret - uden aftømningsbase - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Artikel nr.: Q7TF02-00
EAN: 6936905901217
Varenr.: 1003364042
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock Q7 -
1.348 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Roborock Q7 TF Robotstøvsuger - Hvid
1.489 kr
Til butik
Roborock Q7 TF Robotstøvsuger - Hvid billede

Produktinformation

Roborock Q7 TF robotstøvsuger kombinerer 10.000 Pa sugestyrke med moppefunktion, så den klarer både støvsugning og vådmopning i én arbejdsgang. Modellen er velegnet til hårde gulve og tæpper i hjem, hvor faste rengøringsrutiner er en fordel. Systematisk rengøring med LiDAR 360° Navigationen er baseret på LiDAR 360° med kortlægning af flere etager. Robotten scanner omgivelserne og planlægger en rute, så den bevæger sig målrettet rundt i rummene frem for tilfældigt. Støvsugning og mopning i samme kørsel Moppefunktionen lader robotten støvsuge og vådmoppe i én omgang, så gulvene både bliver fri for støv og får en let aftørring. Vandniveauet kan indstilles i 3 niveauer, så du bestemmer, hvor meget vand der bruges. Appstyring i hverdagen Med Roborock-appen til iOS og Android styrer du robotstøvsugeren fra telefonen. Du kan starte og stoppe rengøring, uanset om du er hjemme eller ej. Praktiske detaljer Driftstiden er op til ca. 180 min, før robotten behøver opladning. Dimensionerne er 325x325x99 mm, så den kan komme ind under mange møbler. Vægten er ca. 3,3 kg, og farven er hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstøvsuger
Artikel nr.: Q7 TF
EAN: 6936905901217
Varenr.: 66997
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock Q7 TF Støvsuger Robotstyret 0.2liter Hvid
1.489 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid
1.669 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Roborock Q7 TF Robotstøvsuger (hvid)
1.790 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Robotstøvsuger Roborock Q7 - hvid (Q7TF02)
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Robotstøvsuger Roborock Q7 - hvid (Q7TF02)
1.819 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock Robotstøvsuger Q7 TF - White
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.210 kr1.210 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.348 kr1.348 krKøb
3Av-Cables DK1.489 kr1.489 krKøb
4Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
5Teknikproffset DK1.669 kr1.738 krKøb
6Komplett DK1.790 kr1.790 krKøb
7Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
8Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
9Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase

PriceData har fulgt prisen på Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase i 182 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.550 kr.

Den nuværende pris på 1.210 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Roborock Q7 TF robotstøvsuger - hvid, uden aftømningsbase de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.210 kr113 kr (9%)
30. maj 20261.323 kr113 kr (9%)
29. maj 20261.210 kr189 kr (14%)
27. maj 20261.399 kr250 kr (22%)
5. maj 20261.149 kr253 kr (18%)
4. maj 20261.402 kr197 kr (12%)
3. maj 20261.599 kr197 kr (14%)
1. maj 20261.402 kr197 kr (12%)
29. apr. 20261.599 kr197 kr (14%)
27. apr. 20261.402 kr197 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret