Gå til hovedindhold

Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør

RobensSoveposer/LiggeunderlagEAN: 5709388149602
Pris fra 552 krtil 849,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 297,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 552 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør
552 kr
Til butik
Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør billede

Produktinformation

Letvægts sovepose til ture, hvor kompakt pakkestørrelse og pålidelig varmebalance er afgørende.

Produktspecifikationer

Kategori: Soveposer og tilbehør
EAN: 5709388149602
Varenr.: RO-250287
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Robens Moraine II +5 °C - Sovepose - Blå/Grå
575 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Syntetisk sovepose Robens Moraine II 195cm lef
587 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Robens Moraine Ii +5 °c - Left Side Zipper - Sovepose
849,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Robens Moraine Ii +5 °c - Left Side Zipper - Sovepose
849,95 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Robens Moraine Ii +5 °c - Left Side Zipper - Sovepose
849,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk552 kr552 krKøb
2Cykelpartner.dk575 kr575 krKøb
3CS MEGASTORE DK587 kr626 krKøb
4Outmore.dk849,95 kr849,95 krKøb
5MAXiPRO849,95 kr849,95 krKøb
6Soveposesalg.dk849,95 kr849,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør

PriceData har fulgt prisen på Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør i 87 dage. Laveste pris i perioden er 552 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 849,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 552 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Robens Moraine II +5°C fibersovepose - Soveposer og tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026552 kr29 kr (5%)
28. maj 2026581 kr6 kr (1%)
27. maj 2026587 kr12 kr (2%)
17. maj 2026599 kr12 kr (2%)
16. maj 2026587 kr12 kr (2%)
10. maj 2026599 kr165,95 kr (22%)
8. maj 2026764,95 kr165,95 kr (28%)
5. maj 2026599 kr165,95 kr (22%)
4. maj 2026764,95 kr165,95 kr (28%)
24. apr. 2026599 kr250,95 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret