Gå til hovedindhold

BLÜCHER Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499119268
Pris fra 289 krtil 339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Rist line Copenhagen 700
289 kr
Til butik
Blücher Rist line Copenhagen 700 billede

Produktinformation

Rist line Copenhagen 700 Produkt beskrivelse: RIST LINE COPENHAGEN 700, Rist: 40x632mm, Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 697.004.070
EAN: 5705499119268
Varenr.: 2900981
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 700 mm, rustfrit stål
289 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rist T/rende Copenhagen 700mm
289 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304
289,85 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 700 mm, rustfrit stål
309 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLUCHER Rist Line Copenhagen 700 mm rustfri
318 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 700 mm, rustfrit stål
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2LavprisVVS289 kr289 krKøb
3Elvvs.dk289 kr289 krKøb
4EL-GROSSISTEN289,85 kr289,85 krKøb
5CompletVVS309 kr309 krKøb
6CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
7BilligVVS DK339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304

PriceData har fulgt prisen på Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 283 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Rist line copenhagen 700-Rist: 40 x 632 mm-rustfrit stål aisi304 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026289 kr
24. maj 2026289,85 kr3,15 kr (1%)
23. maj 2026293 kr3,15 kr (1%)
10. maj 2026289,85 kr3,15 kr (1%)
6. maj 2026293 kr9 kr (3%)
5. maj 2026302 kr9 kr (3%)
24. apr. 2026293 kr9 kr (3%)
23. apr. 2026302 kr9 kr (3%)
24. mar. 2026293 kr21 kr (7%)
23. mar. 2026314 kr21 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret