Gå til hovedindhold

Solar Plus Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.)

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151065018
Pris fra 0,58 krtil 61 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60,42 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,36 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.58 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ringkabelsko 0,50-1,5q rød m4
0,58 kr
Til butik
Ringkabelsko 0,50-1,5q rød m4 billede

Produktinformation

Isolerede ringkabelsko med Easy entry indgang. Materiale i nylon, tempereturområde -60°C til +105°C. Godkendt i henhold til UL E163810

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: klemkabelsko cu
EAN: 5705151065018
Varenr.: 0821101010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ringkabelsko 0,75-1,5q Rød M4
0,78 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RINGKABELSKO 0,50-1,5Q RØD M4
0,85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.)
61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,58 kr0,58 krKøb
2Elvvs.dk0,78 kr0,78 krKøb
3EL-GROSSISTEN0,85 kr0,85 krKøb
4CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 0,36 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 0,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ringkabelsko rød 0,5-1,5mm² bolthul Ø4,3mm, længde 20,4mm indv. diameter Ø4,1mm - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20260,58 kr
9. maj 20260,56 kr
7. maj 20260,55 kr
6. maj 20260,56 kr
4. apr. 20260,55 kr
24. mar. 20260,46 kr
23. mar. 20260,55 kr
21. mar. 20260,46 kr
11. mar. 20260,36 kr
10. mar. 20260,46 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret