Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml

RimmelMascaraEAN: 3616303262426
Pris fra 35 krtil 92 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rimmel Kind&Free Mascara Eu 002 Brown/Black, 7 ml.
-70%35 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rimmel Kind&Free Mascara Eu 002 Brown/Black, 7 ml. billede

Produktinformation

Rimmel Kind&Free Mascara i nuancen 002 Brown/Black er designet til at fremhæve og løfte dine vipper uden at tynge dem. Denne formel er skånsom og fri for hårde kemikalier, hvilket gør den ideel til personer med følsomme øjne. Produktet er perfekt til hver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3616303262426
Varenr.: RIMML0003
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Mascara 7 ml - 002 Brown sort
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Mascara 7 ml - 002 Brown sort billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Mascara - 002 Brown Black er Rimmels første 100% veganske og rene mascara, som er fremstillet af 99% naturlige ingredienser. Mascaren er fremstillet af en voksblandingsformular af certificeret økologisk shea-smør og biotin. Selve børste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Mascara
EAN: 3616303262426
Varenr.: 110167
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml
89 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml billede

Produktinformation

Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7ml er den perfekte mascara til dig, der ønsker smukke og velplejede vipper. Denne mascara er beriget med nærende ingredienser, der plejer vipperne samtidig med at den giver dem et smukt og fyldigt look. Anvendelse:Påfør mascaraen ved at starte fra roden af vipperne og børste opad mod spidserne, gentag for et mere dramatisk look.Brug en zigzag-bevægelse for at undgå klumper og sikre en jævn påføring.Fjernes let med makeupfjerner.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Øjne
Størrelse: 7.00ml
Artikel nr.: 3616303262426
EAN: 3616303262426
Varenr.: 3616303262426
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Clean Mascara Brown Black 002
92 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop35 kr35 krKøb
2NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
3Beautycos DK89 kr118 krKøb
4Lyko DK92 kr92 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Mascara 002 Brown Black 7 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202635 kr54 kr (61%)
20. maj 202689 kr54 kr (154%)
15. maj 202635 kr2 kr (5%)
9. maj 202637 kr38 kr (51%)
7. maj 202675 kr38 kr (103%)
5. maj 202637 kr52 kr (58%)
3. maj 202689 kr52 kr (141%)
26. apr. 202637 kr52 kr (58%)
21. apr. 202689 kr3,23 kr (4%)
20. apr. 202685,77 kr11,83 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret