Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black

RimmelMascaraEAN: 3616303262440
Pris fra 46 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Kind & Free mascara eu 001 Black 7ml
46 kr
Til butik
Rimmel Kind & Free mascara eu 001 Black 7ml billede

Produktinformation

Rimmels første 100% veganske og rene mascara som er fremstillet af 99% naturlige ingredienser og er både fri for parfume og mineralske olier. Mascaren er fremstillet af en voksblandingsformular af certificeret økologisk shea-smør og infuseret med Biotin. Selve børstehovedet er en bio-børste fremstillet fra 100% bio-baseret fibre i en 74% PCR* genandvendt emballage beholder. Mascaren giver dig velplejet & volumiseret øjenvipper og holder op til 36 timer. Den er samtidig vandtæt og let at fjerne igen. Rimmel KIND&FREE produkter er alle 100% veganske, cruelty-free og alt emballage er lavet af minimum 30% genanvendte materialer. Ingen kompromiser!

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17444675001
EAN: 3616303262440
Varenr.: 3346190
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free Lash Loader Mascara - 001 Black
59,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind&Free mascara 7 ml - 001 sort
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind&Free mascara 7 ml - 001 sort billede

Produktinformation

RIMMEL Kind&Free mascara er en vegansk og naturlig mascara, som er beriget med 99% ingredienser fra naturen og fri for både parfume og mineralske olier. Den unikke voksblanding af certificeret økologisk shea-smør giver dine vipper en uovertruffen pleje, m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Mascara
EAN: 3616303262440
Varenr.: 117952
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 7 ml
89 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Clean Mascara Black 001
105 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK46 kr85 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
4Beautycos DK89 kr118 krKøb
5Lyko DK105 kr105 krKøb
6NordicFeel DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black i 184 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Mascara 001 Black 001 Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202646 kr3 kr (6%)
27. maj 202649 kr3 kr (7%)
2. maj 202646 kr3 kr (6%)
1. maj 202649 kr1 kr (2%)
15. apr. 202648 kr5 kr (9%)
9. apr. 202653 kr1 kr (2%)
20. mar. 202652 kr6 kr (10%)
17. mar. 202658 kr6 kr (12%)
12. mar. 202652 kr4 kr (7%)
11. mar. 202656 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret