Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1,

Rimmel LondonEyelinerEAN: 3616303996031
Pris fra 29 krtil 72 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1, og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1,
-22%29 kr
Før 37 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1, billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Clean Eyeliner er en eyelinerblyant, der giver superfyldige, farvepåvirkende linjer til øjeblikkeligt at definere og forbedre dine øjne.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: 99350154203
EAN: 3616303996031
Varenr.: 3290611
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Eyeliner 4 g - 06 Anime Blue
-37%50,29 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Eyeliner 4 g - 06 Anime Blue billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Clean Eyeliner - 06 Anime Blue er en eyeliner, der giver en fyldig farve, som øjeblikkeligt indrammer og fremhæver øjnene. Denne eyeliner har en let og cremet konsistens, der gør, at den glider let hen over huden. Selve eyelineren er 10...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Eyeliner
EAN: 3616303996031
Varenr.: 108924
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Clean Eye Definer 006 Anime Blue 1 g
65 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Clean Eye Definer 006 Anime Blue 1 g billede

Produktinformation

⭐ Vegansk formel · Cremet glide · Intens blå definition Giv din eyeliner et friskt twist med en klar, elektrisk blå streg. Rimmel London Kind & Free Clean Eye Definer i farven 006 Anime Blue leverer en jævn og højtpigmenteret farve, der glider på uden at trække i huden. Den cremede tekstur gør det let at skabe alt fra en tynd, præcis linje til et mere blødt, tonet look, og farven sætter sig, så din makeup holder sig skarp i løbet af dagen. Fordele Intens, mættet blå farve, der fremhæver øjnenes naturlige glød Cremet og let at påføre uden at smuldre Kan tones ud kort efter påføring for et blødere udtryk Velegnet til både øvre og nedre vippekant Vegansk formel uden animalske ingredienser Behagelig at have på – ideel til daglig brug Sådan bruger du produktet Placer spidsen tæt ved vippekanten og tegn en tynd linje indefra og ud. Byg gradvist tykkelsen op for et mere markant udtryk. Ønsker du et blødere look, tones linjen let ud med en pensel eller fingerspids umiddelbart efter påføring. Hold spidsen præcis ved at spidse efter behov. Resultat En skarp, iøjnefaldende blå definition, der løfter og frisker dit blik – perfekt til at skabe kontrast, understrege øjenformen og give hverdagsmakeuppen et farverigt touch.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Øjne
Størrelse: 1.10g
Artikel nr.: 3616303996031
EAN: 3616303996031
Varenr.: 3616303996031
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 06 Anime Blue - 1.1 g
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK29 kr29 krKøb
2NiceHair.dk50,29 kr50,29 krKøb
3Beautycos DK65 kr94 krKøb
4NordicFeel DK72 kr72 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1,

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1, i 165 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1,. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 006 Anime Blue 1, de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. mar. 202629 kr10,6 kr (27%)
25. mar. 202639,6 kr
8. mar. 202639,95 kr7,05 kr (15%)
7. mar. 202647 kr7,05 kr (18%)
2. mar. 202639,95 kr7,05 kr (15%)
25. feb. 202647 kr1 kr (2%)
24. feb. 202646 kr
20. feb. 202646,5 kr
15. feb. 202646 kr4 kr (10%)
7. feb. 202642 kr4 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret