Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g

Rimmel LondonEyelinerEAN: 3616303996024
Pris fra 32 krtil 72 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 005 Creamy White
-20%32 kr
Før 40 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rimmel London Kind & Free Clean Eyeliner Pencil 005 Creamy White billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Clean Eyeliner er en eyelinerblyant, der giver superfyldige, farvepåvirkende linjer til øjeblikkeligt at definere og forbedre dine øjne.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: 99350154202
EAN: 3616303996024
Varenr.: 3290610
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Eyeliner 1.1 g - 05 Creamy White
-39%48,75 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Eyeliner 1.1 g - 05 Creamy White billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Clean Eyeliner - 05 Creamy White er en eyeliner, der giver en fyldig farve, som øjeblikkeligt indrammer og fremhæver øjnene. Denne eyeliner har en let og cremet konsistens, der gør, at den glider let hen over huden. Selve eyelineren er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Eyeliner
EAN: 3616303996024
Varenr.: 108923
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Clean Eye Definer 005 Creamy White 1 g
65 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Clean Eye Definer 005 Creamy White 1 g billede

Produktinformation

⭐ Vegansk formel · Cremet glide · Lysner og åbner øjnene Skab et friskt og åbent blik med denne cremede hvide eyeliner fra Rimmel Londons Kind & Free-serie. Kind & Free Clean Eye Definer i nuancen 005 Creamy White leverer en blød, jævn farve, der lægger sig behageligt langs vippekanten og på vandlinjen uden at smuldre. Den silkebløse tekstur gør det let både at tone farven for et blødt udtryk og at lægge en præcis, skarp streg. Fordele Højtpigmenteret hvid nuance, der øjeblikkeligt lysner vandlinjen og indre øjenkrog. Cremet, glidende konsistens for komfortabel påføring uden at trække i huden. Sætter sig efter påføring for en mere holdbar finish med mindre afsmitning. Vegansk formel uden ingredienser af animalsk oprindelse. Alsidig anvendelse: eyeliner, indre øjenkrogshighlighter eller som lys base under øjenskygge. Sådan bruger du produktet Påfør forsigtigt på vandlinjen for at få øjnene til at syne større og mere vågne. Tegn en tynd streg langs øvre eller nedre vippekant for at definere øjet. Dup en smule i den indre øjenkrog eller under brynbenet for et øjeblikkeligt highlight. Byg intensiteten i tynde lag, og lad hvert lag sætte sig et øjeblik for maksimal holdbarhed. Resultat Et opfrisket, lyst og åbent blik. Jævn, ren hvid definition uden klumper. En alsidig, let at blende eyeliner, der holder pænt gennem dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Øjne
Størrelse: 1.10g
Artikel nr.: 3616303996024
EAN: 3616303996024
Varenr.: 3616303996024
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK32 kr32 krKøb
2NiceHair.dk48,75 kr48,75 krKøb
3Beautycos DK65 kr94 krKøb
4NordicFeel DK72 kr72 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Eye Liner 05 Creamy White - 1.1 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202632 kr2,05 kr (7%)
29. maj 202629,95 kr2,05 kr (6%)
28. maj 202632 kr2,05 kr (7%)
27. maj 202629,95 kr2,05 kr (6%)
19. maj 202632 kr2,05 kr (7%)
14. maj 202629,95 kr2,05 kr (6%)
13. maj 202632 kr2,05 kr (7%)
21. apr. 202629,95 kr2,05 kr (6%)
20. apr. 202632 kr2,05 kr (7%)
14. apr. 202629,95 kr2,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret