Gå til hovedindhold

Nacon RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk

NaconHovedtelefoner og headsetEAN: 3665962005004
Pris fra 980 krtil 1.155 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 980 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RIG 800 Pro HS Wireless Gaming Headset
980 kr
Til butik
RIG 800 Pro HS Wireless Gaming Headset billede

Produktinformation

NACON RIG 800 PRO HS Headset Trådløs Spil Opladningsstativ Sort

Produktspecifikationer

Mærke: RIG
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 3665962005004
EAN: 3665962005004
Varenr.: 3110349
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk
1.059 kr
Til butik
RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hør fjenden før de hører dig 🎮🔥 Med RIG 800 PRO HS får du et trådløst gaming-headset til PlayStation, der leverer knivskarp lyd, lav vægt og lang batteritid - perfekt til både ranked, casual og lange singleplayer sessions. Du får Dolby Atmos + Pla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nacon
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 3665962005004
Varenr.: 49707152048464
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NACON RIG 800 PRO HS Wireless gaming-headset Playstation
1.155 kr
Til butik
NACON RIG 800 PRO HS Wireless gaming-headset Playstation billede

Produktinformation

Dette RIG 800 PRO HS trådløse gaming-headset til Playstation giver dig følelsen af at være midt i spillet, takket være dens 40 mm drivere og Playstation 3D-lyd. For at sikre, at du bliver i spillet så længe du vil, er headsettet udstyret med et fantastisk batteri med 24 timers holdbarhed og et letvægts ergonomisk design, så hverken batteriet eller din nakke giver op før fjenderne. Headsettet leveres med en multifunktionel opladningsstation til trådløs genopladning samt opbevaring. Spil uden forhindringer, Kabler er en plage, der elsker at vikle sig sammen, vikle sig om din arm eller bare være i vejen hele tiden. Med headsettet får du trådløs bevægelsesfrihed, så du kan sidde komfortabelt og nyde dit spil uden irriterende kabler. Opladningsstation, Headsettet leveres med en multifunktionel opladningsstation, der holder dit headset godt opladet. Den fungerer også som en praktisk måde at opbevare dit headset på, når du ikke spiller. Flere funktioner: - PlayStation 3D-lyd, - Støjreducerende flip-to-mute-mikrofon, - 24 timers batterilevetid, - Kompatibel med PS4, PS5.

Produktspecifikationer

Mærke: Nacon
Kategori: Headset
EAN: 3665962005004
Varenr.: D04714

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK980 kr1.019 krKøb
2Geekd1.059 kr1.059 krKøb
3Teknikproffset DK1.155 kr1.214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk i 133 dage. Laveste pris i perioden er 904 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 980 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 965 kr.

Den nuværende pris på 980 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for RIG 800 PRO HS Trådløs gaming-headset Playstation - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. mar. 2026980 kr76 kr (8%)
28. feb. 2026904 kr76 kr (8%)
17. feb. 2026980 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026979 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026980 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret