Gå til hovedindhold

Megatherm Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw

MegathermSanitetEAN: 5705993045810
Pris fra 4.950 krtil 6.781,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.831,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.686 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4950 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Riello Gulliver RG0.R oliebrnder, 16,6-27,3 kW
4.950 kr
Til butik
Riello Gulliver RG0.R oliebrnder, 16,6-27,3 kW billede

Produktspecifikationer

Mærke: Riello
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Oliefyr & tilbehr
EAN: 5705993045810
Varenr.: 363611100
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Megatherm Riello oliefyr gulliver rg0 r
4.989 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw
5.014 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw
6.781,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK4.950 kr4.950 krKøb
2Proshop DK4.989 kr4.989 krKøb
3Elvvs.dk5.014 kr5.014 krKøb
4vvsfittings.dk6.781,25 kr6.781,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw

PriceData har fulgt prisen på Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw i 153 dage. Laveste pris i perioden er 4.607 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 4.989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.831 kr.

Den nuværende pris på 4.950 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Riello Gulliver RG0.R Oliebrænder 16,6- 27,3kw de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.950 kr39 kr (1%)
26. maj 20264.989 kr39 kr (1%)
23. maj 20264.950 kr39 kr (1%)
22. maj 20264.989 kr39 kr (1%)
8. maj 20264.950 kr39 kr (1%)
7. maj 20264.989 kr39 kr (1%)
1. maj 20264.950 kr3 kr (0%)
29. apr. 20264.947 kr39 kr (1%)
26. apr. 20264.908 kr39 kr (1%)
23. apr. 20264.869 kr39 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret