Gå til hovedindhold

Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425035227
Pris fra 17 krtil 29,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 12,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 31. maj

Sammenlign priser på Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
17 kr
Til butik
Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

RHEINZINK CLASSIC walzblank børdlet tudstykke halvrund 280/76

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Rheinzink Halvrund
EAN: 4022425035227
Varenr.: 38103
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink tudstykke nr. 11 / Ø 76 mm, zink
18 kr
Til butik
Rheinzink tudstykke nr. 11 / Ø 76 mm, zink billede

Produktinformation

Rheinzink tagrendesystemet imponerer med sin kvalitet og sikrer en løsning med dele, der er skræddersyet til hinanden i samme materiale. Rheinzink tagrenden holder i mange år, da zink er et fuldstændigt vedligeholdelsesfrit materiale, der også giver et ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc
Størrelse: 285x76mm
EAN: 4022425035227
Varenr.: 276535045
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
285X76MM RZ ZINK UDLØBSTUD
22,84 kr
Til butik
285X76MM RZ ZINK UDLØBSTUD billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4022425035227
Varenr.: 15842923970895
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink børdlet tudstykke halvrund 280/76
26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink Tudstykke 280/ 76 Mm
29 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Zink - Tudstykke børdlet 76 mm (lodn)
29,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk17 kr17 krKøb
2BilligVVS DK18 kr18 krKøb
3EL-GROSSISTEN22,84 kr22,84 krKøb
4Proshop DK26 kr65 krKøb
5CompletVVS29 kr29 krKøb
6Homeshop DK29,95 kr29,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - i 169 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 19,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rheinzink Tudstykke 280/76mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202617 kr1 kr (6%)
31. maj 202616 kr1 kr (6%)
30. maj 202617 kr
29. maj 202617,5 kr
27. maj 202617 kr1 kr (6%)
17. maj 202618 kr1 kr (5%)
16. maj 202619 kr1 kr (6%)
5. feb. 202618 kr1,95 kr (10%)
4. feb. 202619,95 kr1,95 kr (11%)
17. dec. 202518 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret