Gå til hovedindhold

Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425634567
Pris fra 27 krtil 43 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink rørmuffe Ø100 mm i zink
27 kr
Til butik
Rheinzink rørmuffe Ø100 mm i zink billede

Produktinformation

Rheinzink tagrendesystemet er af imponerende kvalitet, da zink er et vedligeholdelsesfrit materiale, der med sikkerhed holder i mange år. Ved fremstilling er zink skinnende blankt, men med tiden får det en flot og naturlig patinering. En rørmuffe benyttes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 100mm
EAN: 4022425634567
Varenr.: 276640060
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
29 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Rørmuffe 100 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
32,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink rørmuffe 100 mm
33 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink Rz rørmuffe 100
34,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink rørmuffe Ø 100 mm, zink
35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink Rørmuffe 100 Mm Rundt Rør
43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS27 kr27 krKøb
2Elvvs.dk29 kr29 krKøb
3vvsfittings.dk32,5 kr32,5 krKøb
4Proshop DK33 kr72 krKøb
5VVS.dk34,75 kr34,75 krKøb
6BilligVVS DK35 kr35 krKøb
7CompletVVS43 kr43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 179 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Rheinzink Rørmuffe 100 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202627 kr2 kr (7%)
1. jun. 202629 kr2 kr (7%)
30. maj 202627 kr2 kr (7%)
27. maj 202629 kr2 kr (6%)
26. maj 202631 kr
24. maj 202631,5 kr
17. maj 202631 kr
16. maj 202631,5 kr
12. maj 202631 kr
8. maj 202631,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret