Gå til hovedindhold

Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425029707
Pris fra 8,16 krtil 17 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 8,84 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8.16 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
8,16 kr
Til butik
Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

Rz Endebund Tv 250 MM Halvrund

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Rheinzink Halvrund
EAN: 4022425029707
Varenr.: 38109
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
8,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Endebund Venstre 1/2-Rund 250Mm Cl. Walz
8,87 kr
Til butik
Endebund Venstre 1/2-Rund 250Mm Cl. Walz billede

Produktinformation

Den originale fra RHEINZINK. CLASSIC walzblank materialet danner med tiden et naturligt beskyttende lag på overfladen den såkaldte patina. CLASSIC walzblank er det kun omgivelsernes påvirkning, der afgør denne forandringsproces. Skal opbevares tørt og fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Plumbing
EAN: 4022425029707
Varenr.: 8014323089730
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink endebund venstre halvrund 10" (250 mm)
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Endebund venstre 1/2-rund 250mm cl. walz
10 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
250 mm Rheinzink zink endebund venstre
10,6 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink venstre endebund til tagrende nr. 10 i zink
11 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink endebund nr. 10, venstre, zink
12 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink Endebund Tv 250 Mm Halvrund
15 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink endebund til venstre halvrund 250
17 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk8,16 kr8,16 krKøb
2vvsfittings.dk8,75 kr8,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk8,87 kr8,87 krKøb
4WATTOO.DK9 kr9 krKøb
5MaintainIt10 kr10 krKøb
6EL-GROSSISTEN10,6 kr10,6 krKøb
7LavprisVVS11 kr11 krKøb
8BilligVVS DK12 kr12 krKøb
9CompletVVS15 kr15 krKøb
10Proshop DK17 kr56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - i 179 dage. Laveste pris i perioden er 8,16 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 9,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 8,16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rheinzink Endebund til venstre 250 mm 1/2-rund. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20268,16 kr
13. apr. 20268,75 kr
5. apr. 20268,67 kr
28. mar. 20268,75 kr
27. mar. 20268,77 kr
6. mar. 20268,75 kr
5. mar. 20269,19 kr
8. feb. 20268,75 kr
7. feb. 20269,19 kr
23. jan. 20268,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret