Gå til hovedindhold

Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022436174496
Pris fra 59 krtil 85 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
59 kr
Til butik
Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

Rz Bøjn. 40gr. 76 MM

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Rheinzink - Zink tagrender
EAN: 4022436174496
Varenr.: 49197
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 40o 76 mm
60 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink bjning 40 76 mm
67 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
71,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink 40° bøjning med Ø76 mm nedløb i zink
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 40 grader / Ø 76 mm, zink
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk59 kr59 krKøb
2Proshop DK60 kr99 krKøb
3WATTOO.DK67 kr67 krKøb
4vvsfittings.dk71,25 kr71,25 krKøb
5LavprisVVS75 kr75 krKøb
6BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 181 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rheinzink bøjning 40gr. 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202659 kr1 kr (2%)
29. maj 202660 kr1 kr (2%)
27. maj 202659 kr1 kr (2%)
20. apr. 202660 kr1 kr (2%)
21. jan. 202659 kr1 kr (2%)
20. jan. 202660 kr2 kr (3%)
7. jan. 202658 kr2 kr (3%)
5. jan. 202660 kr2 kr (3%)
4. jan. 202658 kr2 kr (3%)
3. jan. 202660 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret