Gå til hovedindhold

Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown

RevlonHårfarveEAN: 8007376062832
Pris fra 41 krtil 121 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (66% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Revlon Nutri Color 3 In 1 Cream 613 100ml
-64%41 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Nutri Color 3 In 1 Cream 613 100ml billede

Produktinformation

Revlon Nutri Color 3 In 1 Cream 613 100ml er den perfekte løsning til dig, der ønsker at genopfriske blondt hår, tilføre varme toner eller dæmpe kedelige nuancer. Denne innovative 3-i-1 formel fungerer både som farvemask, plejekur og glansforstærker, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
EAN: 8007376062832
Varenr.: 16486
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Revlon Nutri Color Filters 613 100ml
-40%79 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown billede

Produktinformation

Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown er et helt fantastisk 3-i-1 produkt, som både tilfører **farve, pleje og glans** til håret. Den skal bruges ligesom en hårkur, og passer til alle hårtyper. Formlen er fyldt med pigmenter, og derv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Hair Care
EAN: 8007376062832
Varenr.: 107047
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Revlon Nutri Color Filter 613
87 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 613 - 100 ml
121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo41 kr41 krKøb
2Cocopanda DK79 kr79 krKøb
3NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
4Lyko DK87 kr87 krKøb
5NordicFeel DK121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown

PriceData har fulgt prisen på Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown i 164 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 46% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 613 Light Natural Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202641 kr47,2 kr (54%)
12. maj 202688,2 kr12,2 kr (16%)
11. maj 202676 kr7 kr (10%)
28. apr. 202669 kr19,2 kr (22%)
24. apr. 202688,2 kr32,8 kr (27%)
23. apr. 2026121 kr50,03 kr (70%)
10. apr. 202670,97 kr5,03 kr (7%)
9. apr. 202676 kr5,03 kr (7%)
8. apr. 202670,97 kr1,6 kr (2%)
5. apr. 202669,37 kr6,63 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret