Gå til hovedindhold

Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml

Revlon ProfessionalHårfarveEAN: 8007376062825
Pris fra 79 krtil 121 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69,95 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Revlon Nutri Color Filters 512 100ml
-40%79 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Nutri Color Filters 512 100ml billede

Produktinformation

Nutri Color Filters fra Revlon Professional er en toningsbehandling med direkte pigmenter, udviklet til at neutralisere uønskede varme nuancer eller forlænge en eksisterende hårfarve.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
Artikel nr.: 33016625512
EAN: 8007376062825
Varenr.: 3342898
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 512 Cold Brown
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Nutri Color Filters 100 ml - 512 Cold Brown billede

Produktinformation

Revlon Nutri Color Filters - 512 Cold Brown er et helt fantastisk 3-i-1 produkt, som både tilfører **farve, pleje og glans** til håret. Den skal bruges ligesom en hårkur, og passer til alle hårtyper. Formlen er fyldt med pigmenter, og derved kan man opfri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Hair Care
EAN: 8007376062825
Varenr.: 107046
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Revlon Nutri Color Filter 512
87 kr
Til butik
Revlon Nutri Color Filter  512 billede

Produktinformation

Intense color, care, and shine. Dive deep into vibrant shades with our new INSTA-PIC technology 3-in-1: Intense color, care, and shine all wrapped up in a unique texture that unveils a spectrum of multichromatic possibilities. It's time to view color through a fresh lens. Focus on care while amplifying color and shine with NUTRI COLOR ™ FILTERS. Nourishing, vibrant colors await!Usage: Apply to shampooed and towel-dried hair. Leave in for 3 minutes to rejuvenate your color, or up to 15 minutes for a more profound toning effect. Revlon Nutri Color Filter 512...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Toner
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 33016625512
EAN: 8007376062825
Varenr.: 1268-389-0512
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml
121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK79 kr79 krKøb
2NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
3Lyko DK87 kr87 krKøb
4NordicFeel DK121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202679 kr7,25 kr (8%)
28. maj 202686,25 kr5,77 kr (6%)
21. maj 202692,02 kr3,02 kr (3%)
20. maj 202689 kr
8. maj 202688,2 kr
30. apr. 202689,17 kr13,17 kr (17%)
28. apr. 202676 kr13,33 kr (15%)
24. apr. 202689,33 kr9,67 kr (10%)
23. apr. 202699 kr23 kr (30%)
10. apr. 202676 kr7 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret