Gå til hovedindhold

Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet

RevellSkalamodelsætEAN: 4009803882994
Pris fra 46 krtil 49,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,95 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 18. maj

Sammenlign priser på Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Revell Boeing 747-200
-64%46 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revell Boeing 747-200 billede

Produktinformation

Revell Boeing 747-200, Plastmodell från: Revell, MPN: 3999.

Produktspecifikationer

Mærke: Revell
Kategori: Fly & Helikoptere
EAN: 4009803882994
Varenr.: A07682
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Revell Boeing 747-200 jumbo jet
48 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet
49 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revell - Boeing 747-200 Fly Byggesæt - 1:450 - 03999
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK46 kr95 krKøb
2Proshop DK48 kr87 krKøb
3CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
4Gucca.dk49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet

PriceData har fulgt prisen på Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Revell Boeing 747-200, Model af fly, Monteringssæt, 1:450, Boeing 747-200, Plast, Let øvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202646 kr3 kr (7%)
18. maj 202643 kr3 kr (7%)
8. maj 202646 kr3 kr (7%)
5. maj 202643 kr3 kr (7%)
24. apr. 202646 kr3 kr (7%)
20. apr. 202643 kr3 kr (7%)
11. apr. 202646 kr2 kr (4%)
9. apr. 202648 kr1 kr (2%)
28. feb. 202647 kr2,95 kr (6%)
21. feb. 202649,95 kr2,95 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret