Gå til hovedindhold

Honeywell Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0

HoneywellEludstyrEAN: 0085267131216
Pris fra 559 krtil 1.393,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 834,75 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 541 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0
559 kr
Til butik
Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Drivteknologi
Farve: 1
Artikel nr.: V4044F1000/U
EAN: 0085267131216
Varenr.: 3520357
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Honeywell Home 3-vejs zoneventil, on/off med 1 meter kabel, 230V 50/60Hz
560 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home 3/4" 3-vejs on/off zoneventil, 230V
679 kr
Til butik
Resideo Honeywell Home 3/4" 3-vejs on/off zoneventil, 230V billede

Produktinformation

Optimer dit varmesystem med en on/off 3-Vejs Zoneventil Drømmer du om en nem og effektiv kontrol over dit varme- eller kølesystem? Honeywell Home 3-vejs zoneventil med on/off funktion med 1 meter kabel, og 230V 50/60Hz tilslutning er din vej til et mere k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Resideo
Kategori: Varmesystemer
EAN: 0085267131216
Varenr.: 461700006
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home 3/4" 3-vejs on/off zoneventil, 230V
689 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home 3/4" 3-vejs on/off zoneventil, 230V
735 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Honeywell Home 3-vejs zoneventil on/off med 1mtr. kabel. 230V 50/60Hz.
762,05 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Honeywell zoneventil DN20 220V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket
1.393,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
2WATTOO.DK560 kr560 krKøb
3LavprisVVS679 kr679 krKøb
4CompletVVS689 kr689 krKøb
5BilligVVS DK735 kr735 krKøb
6EL-GROSSISTEN762,05 kr762,05 krKøb
7vvsfittings.dk1.393,75 kr1.393,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0

PriceData har fulgt prisen på Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 524 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 568 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 551 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Resideo zoneventil 3/4_DN20 - 230V on/off 3-vejs strømløs er port A lukket - kvs. 6.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026559 kr1 kr (0%)
26. maj 2026560 kr1 kr (0%)
23. maj 2026561 kr1 kr (0%)
21. maj 2026562 kr1 kr (0%)
19. maj 2026563 kr1 kr (0%)
17. maj 2026564 kr1 kr (0%)
16. maj 2026565 kr2 kr (0%)
14. maj 2026567 kr1 kr (0%)
13. maj 2026566 kr1 kr (0%)
9. maj 2026567 kr17 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret