Gå til hovedindhold

INDUFLOW Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle

INDUFLOWSanitetEAN: 9007878094842
Pris fra 2.454 krtil 2.482 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.961,25 kr 23. maj

Sammenlign priser på Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2454 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hawle reparationskobling 63 mm. PN10. A4 bolte. Duktiljern
2.454 kr
Til butik
Hawle reparationskobling 63 mm. PN10. A4 bolte. Duktiljern billede

Produktinformation

Reparationskobling Trækfast For PVC og PE-rør Af rustfrit stål, A4

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 9007878094842
Varenr.: 1404816
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle
2.482 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.454 kr2.454 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.482 kr2.482 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle

PriceData har fulgt prisen på Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.793,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 2.482 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.148 kr.

Den nuværende pris på 2.454 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Reparationskobling 63mm - 9240. trækfast. for PVC og PE-rør. A4 bolte. Hawle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.454 kr492,75 kr (25%)
23. maj 20261.961,25 kr492,75 kr (20%)
22. maj 20262.454 kr492,75 kr (25%)
24. apr. 20261.961,25 kr520,75 kr (21%)
23. apr. 20262.482 kr520,75 kr (27%)
28. mar. 20261.961,25 kr492,75 kr (20%)
27. mar. 20262.454 kr492,75 kr (25%)
22. mar. 20261.961,25 kr492,75 kr (20%)
21. mar. 20262.454 kr492,75 kr (25%)
6. mar. 20261.961,25 kr492,75 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret