Gå til hovedindhold

Reolink Digital Technology REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus

Reolink Digital TechnologySanitetEAN: 6975253985388
Pris fra 199 krtil 429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 186 kr 26. maj

Sammenlign priser på REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Reolink 6975253985388 solpanel 6 W
199 kr
Til butik
Reolink 6975253985388 solpanel 6 W billede

Produktinformation

Reolink Solpanel 6W (Varenummer: 6975253985388) Få en bæredygtig energikilde til dit security system med Reolink solpanel 6W. Dette effektive solpanel er designet til at oplade dine Reolink kameraer og enheder, hvilket sikrer, at de altid har strøm, uanse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 6975253985388
Varenr.: 95131
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus
269 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Solcellepanel 2
299 kr
Til butik
Reolink Solcellepanel 2 billede

Produktinformation

Reolink Solcellepanel 2 leverer op til 6 W til Reolink batteridrevne kameraer og er vejrresistent til udendørs brug. Panelet tilfører strøm til kameraets batteri, når der er dagslys. Fleksibel placering med 4 meter kabel Med et 4 meter kabel mellem solcellepanel og kamera får du god frihed til at finde den placering, der passer til din opsætning. Du kan sætte panelet, hvor der er mest lys, samtidig med at kameraet placeres, hvor overvågningsvinklen er bedst. Tilpasset Reolink batteridrevne kameraer Solcellepanelet er kompatibelt med Reolink batteridrevne kameraer og er beregnet til netop denne type kamera. I pakken: Reolink Solcellepanel 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Solpanel tilbehør
Artikel nr.: Reolink Solar Panel 2
EAN: 6975253985388
Varenr.: 60325
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Reolink Solcellepanel 2 6W (hvid)
299 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink 6975253985388 solar panel 6W
304 kr
Til butik
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Solcellepanel v2 - 6 watt USB-C
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop199 kr199 krKøb
2Proshop DK269 kr308 krKøb
3Av-Cables DK299 kr299 krKøb
4Komplett DK299 kr299 krKøb
5CompuMail DK304 kr304 krKøb
6Specialkamera.dk429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus

PriceData har fulgt prisen på REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus i 182 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for REOLINK Solar Panel 2 - 6W - White Strømforsyning - 6 Watt - ATX - 80 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026199 kr13 kr (7%)
26. maj 2026186 kr3 kr (2%)
25. maj 2026189 kr15 kr (7%)
24. maj 2026204 kr5 kr (3%)
20. maj 2026199 kr3 kr (1%)
18. maj 2026202 kr3 kr (2%)
16. maj 2026199 kr50 kr (20%)
15. maj 2026249 kr50 kr (25%)
13. maj 2026199 kr9 kr (5%)
12. maj 2026190 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret