Gå til hovedindhold

Reolink Digital Technology Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg

Pris fra 416 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 15. maj

Sammenlign priser på Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 416 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg
416 kr
Til butik
Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg billede

Produktinformation

Reolink Lumus Series E430. Type: IP-sikkerhedskamera, Understøttet placering: Udendørs, Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs. Monteringstype: Væg, Produktfarve: Hvid, Kode for international beskyttelse (IP): IP65. Objektivets synsvinkel, vandret: 107°, Objektivets synsvinkel, lodret: 57°. Sensortype: CMOS, Optisk sensorstørrelse: 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8"). Fast brændvidde: 2,8 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WCLMC2KP01
EAN: 6975253983773
Varenr.: 1002170197
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Reolink Lumus Series E430 Netværksovervågningskamera Udendørs 2048 x 1080
439 kr
Til butik
Reolink Lumus Series E430 Netværksovervågningskamera Udendørs 2048 x 1080 billede

Produktinformation

Oplev sikkerhed i højeste kvalitet med Reolink Lumus Series E430 Netværksovervågningskamera til udendørs brug. Med en imponerende opløsning på 2048 x 1080 pixel leverer dette kamera skarpe og detaljerede billeder, så du altid har et klart overblik over di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6975253983773
Varenr.: 82402
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Reolink Lumus E430 udendørs IP-kamera 1080p med projektør
-16%459 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Reolink Lumus E430 udendørs IP-kamera 1080p med projektør billede

Produktinformation

Reolink Lumus Series E430. Type: IP-sikkerhedskamera, Understøttet placering: Udendørs, Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs. Monteringstype: Væg, Produktfarve: Hvid, Kode for international beskyttelse (IP): IP65. Objektivets synsvinkel, vandret: 107°, Objektivets synsvinkel, lodret: 57°. Sensortype: CMOS, Optisk sensorstørrelse: 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8"). Fast brændvidde: 2,8 mmPræstationDag/nat funktion: JaFarvetemperatur: 6500 KForbindelsesteknologi: Kabel & trådløsIndbygget lys: JaInfrarød (IR) cut-off filter: JaLysstrøm: 180 lmType: IP-sikkerhedskameraUnderstøttet placering: UdendørsVirtuel assistent: Google AssistantDesignKode for international beskyttelse (IP): IP65LED-indikatorer: JaMonteringstype: VægProduktfarve: HvidVandafvisende: JaKameraObjektivets synsvinkel, lodret: 57°Objektivets synsvinkel, vandret: 107°BilledsensorAntal sensorer: 1Optisk sensorstørrelse: 254 / 28 mm (1 / 2.8")Sensortype: CMOSLinsesystemAntal linser: 1Fast brændvidde: 2,8 mmMaksimale blænderåbning tal: 2NattesynAntal lysende LED: 6<...

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.67g
EAN: 6975253983773
Varenr.: 2177960
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Lumus E430 udendørs IP-kamera 1080p med projektør
-16%479 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK416 kr416 krKøb
2Ultrashop439 kr439 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg

PriceData har fulgt prisen på Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg i 180 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 416 kr er 24% over normalprisen. Prisen er steget 33% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Reolink Lumus Series E430 IP-sikkerhedskamera Udendørs 1920 x 1080 pixel Væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026416 kr1 kr (0%)
18. maj 2026415 kr1 kr (0%)
17. maj 2026416 kr98 kr (31%)
16. maj 2026318 kr31 kr (11%)
15. maj 2026287 kr31 kr (10%)
14. maj 2026318 kr5 kr (2%)
6. maj 2026313 kr1 kr (0%)
3. maj 2026314 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026313 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026314 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret