Gå til hovedindhold

Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar

KärcherRengøringsmidlerEAN: 4039784712645
Pris fra 129 krtil 229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 20. maj

Sammenlign priser på Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Care Tex RM 762 Beskytter 500ml
129 kr
Til butik
Kärcher Care Tex RM 762 Beskytter 500ml billede

Produktinformation

Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 6.295-769.0
EAN: 4039784712645
Varenr.: 989026190
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar
141 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Care Tex RM 762
141 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher Care Tex RM 762 Beskytter 500ml
179 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rengøringsmiddel til bil 500 ml - Kärcher tekstil-imprægnering 6.295-769
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rengøringsmiddel til bil 500 ml - Kärcher tekstil-imprægnering 6.295-769
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK129 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
3Proshop DK141 kr180 krKøb
4Ultrashop179 kr179 krKøb
5Boligcenter DK209 kr209 krKøb
6Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar

PriceData har fulgt prisen på Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar i 183 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Kärcher Care Tex RM 762 - Beskytter - væske - flaske - 500 ml - maskinklar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026129 kr6 kr (5%)
20. maj 2026123 kr3 kr (2%)
19. maj 2026126 kr3 kr (2%)
10. maj 2026123 kr14 kr (10%)
8. maj 2026137 kr3 kr (2%)
5. maj 2026140 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026130 kr7 kr (6%)
27. apr. 2026123 kr7 kr (5%)
25. apr. 2026130 kr16 kr (11%)
24. apr. 2026146 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret