Gå til hovedindhold

Abena Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber |

AbenaKludeEAN: 5707180007939
Pris fra 7,25 krtil 8,13 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,88 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
ECO-TEX SOFT 32x32 | Sort
7,25 kr
Til butik
ECO-TEX SOFT 32x32 | Sort billede

Produktinformation

Microfiberklud udført i 4-dobbelt overlock, som sikrer at kluden holder formen, og ikke trevler i siden. Kan anvendes både i tør, fugtig eller våd tilstand. Uovertruffen kvalitet til prisen. ECO-TEX SOFT er navnet på denne kvalitetsklud fra Nordisk Microf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Microfiberklude
EAN: 5707180007939
Varenr.: NMF-5032-S
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber |
8,13 kr
Til butik
Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber | billede

Produktinformation

EcoTex Soft Rengøringsklud 32x32 cm, Sort (Mikrofiber) Professionel mikrofiberklud med ekstrem sugeevne og høj slidstyrke. EcoTex Soft er en højeffektiv rengøringsklud udviklet til professionelle, der kræver overlegen rengøringsevne og lang levetid. Takk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Klude
EAN: 5707180007939
Varenr.: 55523119956344

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk7,25 kr7,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten8,13 kr8,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber |

PriceData har fulgt prisen på Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber | i 55 dage. Laveste pris i perioden er 7,25 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 81,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 7,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Rengøringsklud, EcoTex Soft, 32x32cm, sort, mikrofiber - 10 stk | Klude | Mikrofiber | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20267,25 kr
25. apr. 20268,13 kr73,62 kr (90%)
9. apr. 202681,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret