Gå til hovedindhold

No brand Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret

No brandTagrenderEAN: 5708506411317
Pris fra 23 krtil 29 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 26. maj

Sammenlign priser på Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret
23 kr
Til butik
Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret billede

Produktinformation

Galvaniseret Kort Rendejern t/Halvrund zink rende nr. 10 (250 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc
EAN: 5708506411317
Varenr.: 277013040
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMZINC rendejern til tagrende nr. 10 halvrund - Kort
27 kr
Til butik
VMZINC rendejern til tagrende nr. 10 halvrund - Kort billede

Produktinformation

VMZINC tagrendesystemer er en smagfuld og elegant løsning, når det drejer sig om montering af tagrender og nedløbsrør. Alle VMZINC's rendejern er produceret i rent massivt titanzink - specielt udviklet til limning og lodning. Zink giver et skinnende m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Tag
Farve: zinc
EAN: 5708506411317
Varenr.: 277013040
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
10" Rendejern kort til RZ/VM
27,21 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK23 kr23 krKøb
2LavprisVVS27 kr27 krKøb
3EL-GROSSISTEN27,21 kr27,21 krKøb
4CompletVVS29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret i 166 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 30,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Rendejern t/halvrund zink rende nr. 10, 250 mm, kort, galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202623 kr2 kr (10%)
26. maj 202621 kr2 kr (9%)
24. maj 202623 kr2 kr (10%)
17. maj 202621 kr2,31 kr (10%)
16. maj 202623,31 kr2,31 kr (11%)
12. maj 202621 kr2 kr (9%)
11. maj 202623 kr2 kr (10%)
18. apr. 202621 kr2 kr (9%)
17. apr. 202623 kr2 kr (10%)
9. mar. 202621 kr2 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret