Gå til hovedindhold

Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv

RemingtonKrøllejernEAN: 4008496975716
Pris fra 136 krtil 275 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Krøllejern Pro Spiral Curl CI5519
136 kr
Til butik
REMINGTON Krøllejern Pro Spiral Curl CI5519 billede

Produktinformation

- Keramisk titanium - Fire gange større beskyttelse takket være den antistatiske, turmalin-ioniske & let glids-belægning - 19mm tromle - 8 temperaturindstillinger 140-210 °C - Hurtig 30-sekunders opvarmning - Temperaturregulator - Klar-indikator - Automatisk sikkerhedsafbrydelse - Drejeledning - Kølespids - Global spænding Skab små, definerede krøller med Remington Pro Spiral Curl 19mm Variable Tong. Tilføj ekstra liv til din hverdag og dit hår - med Pro Spiral Curl 19mm Variable Tong, er det nemt at skaber spiraler og slangekrøller, der tilføjer definition til lige eller bølget hår. Hvis du altid har drømt om at have små, definerede krøller, kan dette krøllejern hjælpe dig med at skabe det look, du ønsker. Takket være den keramiske titaniumbelægning kan du skabe et glat og glansfuldt look, mens belægningen giver fire gange* større beskyttelse end almindelige keramiske belægninger.Ved at kombinere turmalinionteknologi med antistatiske og glatte glideegenskaber bliver stylingen nemmere end du nogensinde havde forestillet dig, mens processen er blidere for håret, så det holdes glansfuldt og sundt.Der er otte forskellige varmeindstillinger, med en 30-sekunders opvarmningstid, så du kan finde den rigtige til din hårtype. Dette giver dig mulighed for at bruge den koldest mulige temperatur, der stadig giver dig den stil og det hold, du behøver, -samtidig med at dit hår holdes i perfekt stand.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Kroellejern
Artikel nr.: CI5519
EAN: 4008496975716
Varenr.: 2684726
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Krøllejern CI5519
159 kr
Til butik
Remington Krøllejern CI5519 billede

Produktinformation

Remington Krøllejern CI5519 Opdag hemmeligheden bag smukke, fyldige krøller med Remington Krøllejern CI5519. Dette innovative stylingværktøj er designet til at skabe varige krøller, der får dit hår til at stråle af liv og volumen. Med en keramisk belægnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hårpleje & Styling
EAN: 4008496975716
Varenr.: 80116
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Pro Spiral Curl Tong 19 mm - CI5519
-48%185,84 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington Pro Spiral Curl Tong 19 mm - CI5519 billede

Produktinformation

Remington Pro Spiral Curl Tong er lækkert krøllejern til dig, der drømmer om **spændstige, definerede krøller**. Det er nemt at anvende og har **8 temperaturindstillinger 140-210 °C**, så du let kan justere varmen til netop dit hårs behov, og efter blot *...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Curling Irons
EAN: 4008496975716
Varenr.: 101910
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Pro Spiral Curl (19mm Tong)
186 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv
214 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington Krøllejern - Pro Spiral Curl - CI5519
249,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Remington CI5519 Pro Curl Krøllejern (19mm Tong)
-25%269,25 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Pro Spiral Curl Titanium Ceramic Tong
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK136 kr175 krKøb
2Ultrashop159 kr159 krKøb
3NiceHair.dk185,84 kr185,84 krKøb
4Teknikproffset DK186 kr235 krKøb
5CompuMail DK214 kr214 krKøb
6Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
7Made4men Danmark269,25 kr269,25 krKøb
8Lyko DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv

PriceData har fulgt prisen på Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Remington Pro Spiral Curl CI5519 Krøllejern Sort Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026136 kr17 kr (14%)
27. apr. 2026119 kr17 kr (13%)
10. mar. 2026136 kr17 kr (14%)
24. feb. 2026119 kr14 kr (11%)
28. jan. 2026133 kr8 kr (6%)
24. jan. 2026125 kr8 kr (6%)
21. jan. 2026133 kr5 kr (4%)
20. jan. 2026128 kr4 kr (3%)
19. jan. 2026132 kr1 kr (1%)
11. dec. 2025133 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret