Gå til hovedindhold

Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer

RemingtonKamme og børsterEAN: 5038061111101
Pris fra 400 krtil 719,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 319,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 400 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington T-Series MB7050 Trimmer
400 kr
Til butik
Remington T-Series MB7050 Trimmer billede

Produktinformation

Remington T-Series MB7050 - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: MB7050
EAN: 5038061111101
Varenr.: 999385490
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington T-Series Hair & Beard Kit
-46%433 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington T-Series Hair & Beard Kit billede

Produktinformation

Remington T-Series Hair & Beard Kit er et hår- & skægtrimmer-sæt, som indeholder et kraftfuldt 38 mm T-blad, som skaber skarpe linjer og præcise detaljer, mens de finslebne præcisionsblade sikrer en glidende og effektiv trimning gennem alle hårtyper. Uans...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Electric Razors
EAN: 5038061111101
Varenr.: 118462
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtrimmer MB7050 T-Series Hair & Beard Kit
433 kr
Til butik
REMINGTON Hårtrimmer MB7050 T-Series Hair & Beard Kit billede

Produktinformation

Skægtrimmer, Ledning / ledningsfri, 38 mm T-blad, Præcisionsstubbekam (1,5-5 mm), 9 hår- og skægkamme (1,5 - 25 mm), Op til 5 timers drift, Hurtig opladning, Turbo funktion, 100 % vandtæt, sort Få det 'frisørfriske look' fra komforten i dit eget hjem med T-Series hår- & skæg-sæt. Indeholder et 38 mm T-blad til professionel klipning, der er velegnet til alle hårtyper og præcisionsblade til skarpe looks. Få glæde af alsidig styling takket være udvalget af tilbehør: en præcisionsstubbekam (1,5 -5 mm), en barbermaskine med folieskær og 9 hår- og skægkamme (1,5-25 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: MB7050
EAN: 5038061111101
Varenr.: 3010209
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington MB7050 Hår- og skægtrimmer
449 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington T-Series Hair & Beard Kit
609 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer
649,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington MB7050 T-Series Hair & Beard Kit 1 pcs
681 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Mb7050 - T-series Hair & Beard Hårtrimmer Kit
719,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK400 kr400 krKøb
2NiceHair.dk433 kr433 krKøb
3Proshop DK433 kr472 krKøb
4Av-Cables DK449 kr449 krKøb
5Lyko DK609 kr609 krKøb
6Homeshop DK649,95 kr649,95 krKøb
7NordicFeel DK681 kr681 krKøb
8Gucca.dk719,95 kr719,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer

PriceData har fulgt prisen på Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer i 183 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 461 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 398 kr.

Den nuværende pris på 400 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026400 kr2 kr (0%)
28. maj 2026402 kr21 kr (5%)
27. maj 2026423 kr2 kr (0%)
23. maj 2026425 kr1 kr (0%)
22. maj 2026424 kr25 kr (6%)
9. maj 2026449 kr12 kr (3%)
7. maj 2026437 kr6 kr (1%)
5. maj 2026431 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026430 kr68 kr (19%)
28. apr. 2026362 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret