Gå til hovedindhold

Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt

RemingtonHårklippere og trimmereEAN: 5038061112467
Pris fra 318 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 22. maj

Sammenlign priser på Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Trimmer MB4046 Beard Kit
318 kr
Til butik
Remington Trimmer MB4046 Beard Kit billede

Produktinformation

Remington MB4046 Beard Kit - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: MB4046
EAN: 5038061112467
Varenr.: 999026951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Skægtrimmer Beard Kit MB4046
330 kr
Til butik
REMINGTON Skægtrimmer Beard Kit MB4046 billede

Produktinformation

Trimmer kit kombinerer titaniumbelagte selvslibende blade, tre justerbare kamme og 90 minutters ledningsfri driftstid for detaljeret, ensartet pleje. REMINGTON Beard Kit MB4046 leverer XL-, korte og stub-kamme, premium-saks, vildsvinebørste, pop-up trimmer og vaskbare blade til alsidig styling hjemme. Zoom-hjul til længdeindstilling og ladeindikator sikrer præcise indstillinger. Pop-up trimmer og vaskbare titaniumblade giver præcis detaljering og nem rengøring. Inkluderer strømforsyning samt kamme, saks og børste, så alle plejebehov dækkes. Pålidelig ledningsfri drift og omfattende tilbehør gør skægplejen enkel.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: MB4046
EAN: 5038061112467
Varenr.: 2884296
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt
379,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Trimmer MB4046 Beard Kit
389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Beard Kit
-8%439 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK318 kr318 krKøb
2Proshop DK330 kr369 krKøb
3Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb
4Ultrashop389 kr389 krKøb
5Teknikproffset DK439 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt

PriceData har fulgt prisen på Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Remington Mb4046 - Grooming Kit - Skægtrimmer Sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026318 kr3 kr (1%)
30. maj 2026321 kr3 kr (1%)
29. maj 2026324 kr3 kr (1%)
24. maj 2026327 kr33 kr (11%)
23. maj 2026294 kr1 kr (0%)
22. maj 2026293 kr37 kr (11%)
6. maj 2026330 kr30 kr (10%)
5. maj 2026300 kr3 kr (1%)
4. maj 2026303 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026306 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret