Gå til hovedindhold

REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers

RemingtonHårtilbehørEAN: 4008496877515
Pris fra 338 krtil 566 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 27. apr.

Sammenlign priser på REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington PROluxe Rollers - H9100
-44%338 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington PROluxe Rollers - H9100 billede

Produktinformation

Remington PROluxe Rollers er opvarmede curlere, som giver de smukkeste krøller der holder hele dagen. Disse curlere er opvarmes på blot 90 sekunder, og krøllerne sætter sig på 5 minutter. Ved at lade curlerne blive i håret til de er kølet ned vil krøllern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hair Curlers
EAN: 4008496877515
Varenr.: 108810
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers
338 kr
Til butik
REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers billede

Produktinformation

Hår ruller, 20 fløjlsbløde curlere, 8 medium (25mm) og 12 large (32mm), Dual Heat Teknologi - Varmer curlere og klips på 90 sekunder, Keramiske klips, 'Tændt' indikator, Beskyttelseshylster, rosa Få dine fantastiske krøller til at holde endnu længere med vores PROluxe curlere. Få smukke, bølgende krøller der holder hele dagen takket være vores Dual Heat Teknologi, der både varmer curlere og klips, og skaber perfekte krøller. Med curlere der er opvarmet på bare 90 sekunder, krøller der sætter sig på 5 minutter og 2 forskellige størrelser af curlere, får du alt du skal bruge for at opnå et enestående look.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Kroellejern
Artikel nr.: H9100
EAN: 4008496877515
Varenr.: 2647561
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Remington PROluxe Rollers Hårruller
338 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington PROluxe Rollers
-15%394 kr
Før 464 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington H9100 hårrulle 20 stk
414 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Hårrullar PROluxe H9100
-37%425 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Proluxe H9100 - Rollers - 20 Stk
459,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington PROluxe Rollers
537 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårruller PROluxe H9100
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington PROluxe Rollers H9100 - 1 pcs
566 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk338 kr338 krKøb
2Proshop DK338 kr377 krKøb
3Komplett DK338 kr338 krKøb
4Cocopanda DK394 kr394 krKøb
5CompuMail DK414 kr414 krKøb
6Teknikproffset DK425 kr484 krKøb
7Gucca.dk459,95 kr459,95 krKøb
8Lyko DK537 kr537 krKøb
9Estore DK539 kr539 krKøb
10NordicFeel DK566 kr566 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers

PriceData har fulgt prisen på REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers i 182 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for REMINGTON Krøllejern H9100 PROluxe Rollers de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026338 kr2 kr (1%)
12. maj 2026336 kr47 kr (16%)
27. apr. 2026289 kr46 kr (14%)
24. apr. 2026335 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026338 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026335 kr3 kr (1%)
17. mar. 2026338 kr2 kr (1%)
16. mar. 2026336 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026338 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026336 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret