Gå til hovedindhold

Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W

RemingtonKrøllejernEAN: 4008496759620
Pris fra 138 krtil 239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Hårtørrer D3015 Power Volume 2000
138 kr
Til butik
Remington Hårtørrer D3015 Power Volume 2000 billede

Produktinformation

Remington D3015 Power Volume 2000 - Hårtørrer

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: D3015
EAN: 4008496759620
Varenr.: 990961753
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Remington D3015 hair dryer
142 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Hårtørrer D3015 Power Volume 2000 - 2000 W
142 kr
Til butik
REMINGTON Hårtørrer D3015 Power Volume 2000 - 2000 W billede

Produktinformation

Hårtørrer, 2000 Watt, Keramisk Iongitter for jævn varme og anti-statisk tørring, 3 varme- / 2 hastighedsindstillinger, Eco Setting, Bruges hårtørreren på midterste varmeindstilling spares mere energi end at bruge den på høj varme, Cool Shot, Koncentrator, Diffuser, Aftageligt baggitter der er nemt at rengøre, Ophængskrog, hvid Få utroligt glat, krusfrit hår med Power Volume 2000. Med 2000W motor, Keramisk iongitter, koncentrator og diffuser vil denne smarte hørtørrer levere smukt udseende hår hver dag. Og nu kan du være god mod miljøet såvel som dit hår! Vi har introduceret en ekstra Eco Setting, så du har mulighed for at spare energi, når du tørrer.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: D3015
EAN: 4008496759620
Varenr.: 2474574
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington HårfönD3015 (45355560100)
-28%180 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W
-17%199 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W
-15%219 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Power Volume 2000 Hairdryer
235 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårtørrer D3015
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK138 kr138 krKøb
2CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
3Proshop DK142 kr181 krKøb
4Teknikproffset DK180 kr239 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Vivas DK219 kr298 krKøb
7Lyko DK235 kr235 krKøb
8Estore DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W

PriceData har fulgt prisen på Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hårtørrer Remington Power Volume 2000 - hvid, 2000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026138 kr4 kr (3%)
21. apr. 2026142 kr4 kr (3%)
17. apr. 2026138 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026135 kr7 kr (5%)
11. feb. 2026142 kr1 kr (1%)
9. feb. 2026143 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026144 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026142 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret