Gå til hovedindhold

Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå

RemingtonElektriske barbermaskinerEAN: 5038061152067
Pris fra 206 krtil 395 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 21. maj

Sammenlign priser på Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Barbermaskine Style Series Foil Shaver F4
206 kr
Til butik
REMINGTON Barbermaskine Style Series Foil Shaver F4 billede

Produktinformation

Barbermaskine, ConstantContour Technology har uafhængige bøjelige skæreelementer og drejeligt hoved, ComfortTrim - pop-up trimmer med afrundet kant, vandtæt, 3-dages stubstyler, op til 50 minutters ledningsfri brug, 4-timers opladningstid, LED-indikator, Universalspænding, Rengøring børste, sort Remington F4002 Style Series foliebarbermaskinen har ConstantContour-teknologi med uafhængige bøjelige skæreelementer og et drejeligt hoved for at sikre en mere behagelig barbering med minimal irritation, uanset om du går efter et rent look eller velplejet skægstubbe. Hold styr på dit spil med Remington F4002 Style Series Foil Shaver. Uanset om du ønsker at forme 3-dages skægstubbe eller opnå en tæt, ren barbering, holder denne foliebarbermaskine dig til at se bedst muligt ud. ConstantContour Technology hjælper barbermaskinen til blidt at følge dit ansigts konturer, så du ikke behøver at trække i huden for at fange hår, der vokser på svært tilgængelige steder. Uafhængige bøjeklippere er ideelle til en tættere barbering, og en Comfort Trim pop-up trimmer hjælper dig med at skabe skarpe, definerede kanter. Den er vandtæt, så du kan bruge den i bruseren til at strømline din plejerutine, og med 50 minutters ledningsfri brug fra en enkelt opladning har du magten til at bevare kontrollen over din stil, uanset om du er hjemme eller på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: F4002
EAN: 5038061152067
Varenr.: 3193995
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå
225 kr
Til butik
Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå billede

Produktinformation

Remington F4002. Baberingssystem: Rotations shaver, Produktfarve: Sort, Blå, Intimbarbering system teknologier: ConstantContour. Strømkilde: Batteri, Opladningstid for batteri: 4 t, Barberingstid: 50 min.. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: F4002
EAN: 5038061152067
Varenr.: 1001847042
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Remington F4002 Folieskraber
319 kr
Til butik
Remington F4002 Folieskraber billede

Produktinformation

Remington F4002 Folieskraber har uafhængige fleksible blade og et svingbart hoved, der følger ansigtskonturerne for en jævn barbering hver gang. Barbermaskinen er velegnet til ansigt og skæg, så du kan klare din daglige grooming med ét redskab. Med 50 minutters batteritid kan du barbere dig flere gange på én opladning uden at skulle tænke på strøm. Skarpe kanter og 3-dages look Detaljetrimmer og skægtrimmer gør det nemmere at forme kanter omkring skæg og bakkenbarter. Det betyder, at du både kan holde et glatbarberet udtryk og trimme et kort skæg, alt efter hvad der passer dig. Klar til både våd- og tørbarbering Med 100% vandtæt konstruktion kan barbermaskinen bruges til våd- og tørbarbering. Det gør den egnet, uanset om du foretrækker at barbere dig ved håndvasken eller i badet.

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: Style Series Foil Shaver F4
EAN: 5038061152067
Varenr.: 67846
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington F4002 - F4 Style Series Foil Shaver - Barbermaskine
329,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington StyleSeries Foil Shaver F4 F4002
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK206 kr245 krKøb
2CompuMail DK225 kr225 krKøb
3Av-Cables DK319 kr319 krKøb
4Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
5Lyko DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå

PriceData har fulgt prisen på Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Remington F4002 barbermaskine til ham Rotations shaver Trimmer Sort, Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026206 kr11 kr (6%)
21. maj 2026195 kr26 kr (12%)
22. apr. 2026221 kr5 kr (2%)
16. apr. 2026226 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026222 kr4 kr (2%)
31. mar. 2026226 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026227 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026230 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026231 kr5 kr (2%)
16. mar. 2026226 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret