Gå til hovedindhold

Omron Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S

OmronEludstyrEAN: 4536854937033
Pris fra 80 krtil 86 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RELÆ, 24VDC 2C/O MED LED
80 kr
Til butik
RELÆ, 24VDC 2C/O MED LED billede

Produktinformation

Relæ, plug-in, 8-polet, DPDT, 5 A, mech & LED-indikatorer, låsbar testknap, label facilitet

Produktspecifikationer

Mærke: OMRON
EAN: 4536854937033
Varenr.: 15841634025807
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Printrelæ G2R-2-Sni 24Dc * 125380
83,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S
86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN80 kr80 krKøb
2vvsfittings.dk83,75 kr83,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S

PriceData har fulgt prisen på Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S i 166 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Relæ plug-in 8-polet DPDT 5A mech & LED-indikatorer låsbar testknap label facilitet G2R-2-SNI 24DC(S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202680 kr3 kr (4%)
29. maj 202677 kr2 kr (3%)
27. maj 202679 kr1 kr (1%)
26. maj 202680 kr3 kr (4%)
23. maj 202677 kr2 kr (3%)
20. maj 202679 kr1 kr (1%)
19. maj 202680 kr1 kr (1%)
18. maj 202679 kr2 kr (3%)
17. maj 202677 kr3 kr (4%)
16. maj 202680 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret