Gå til hovedindhold

Solar Light Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL

Solar LightBelysningEAN: 5703708182737
Pris fra 2.605 krtil 2.907 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.045,68 kr 7. maj

Sammenlign priser på Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2605 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL
2.605 kr
Til butik
Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 5703708182737
EAN: 5703708182737
Varenr.: 7171309
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RELUM 19W 4000K 2200LM EA Ø216
2.706,76 kr
Til butik
RELUM 19W 4000K 2200LM EA Ø216 billede

Produktinformation

L-Sense bygger på Easy Air Teknologi En forudsætning for at opnå en god og energieffektiv belysningsløsning består i anvendelse af nyeste LED teknologi i kombination med armaturer der er udstyret med god optik. Med effektiv styring og dagslysregulering af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5703708182737
Varenr.: 15842411807055
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Relum 19w Bt 4000k 2200lm Dia230
2.907 kr
Til butik
Relum 19w Bt 4000k 2200lm Dia230 billede

Produktinformation

En forudsætning for at opnå en god og energieffektiv belysningsløsning består i anvendelse af nyeste LED teknologi i kombination med armaturer der er udstyret med god optik. Med effektiv styring og dagslysregulering af belysningsanlægget er det muligt at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 5703708182737
Varenr.: 2700059

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.605 kr2.605 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.706,76 kr2.706,76 krKøb
3Elvvs.dk2.907 kr2.907 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL

PriceData har fulgt prisen på Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.045,68 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.177 kr.

Den nuværende pris på 2.605 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Relum Downlight 19W 4000K 2200lm L-Sense Bluetooth Ø230 PROFESSIONEL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.605 kr407 kr (19%)
25. maj 20262.198 kr407 kr (16%)
24. maj 20262.605 kr407 kr (19%)
9. maj 20262.198 kr152,32 kr (7%)
7. maj 20262.045,68 kr152,32 kr (7%)
6. maj 20262.198 kr152,32 kr (7%)
21. mar. 20262.045,68 kr152,32 kr (7%)
20. mar. 20262.198 kr152,32 kr (7%)
17. mar. 20262.045,68 kr152,32 kr (7%)
16. mar. 20262.198 kr152,32 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret