Gå til hovedindhold

Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010

RehauKablerEAN: 4007360331375
Pris fra 28,75 krtil 30 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1,25 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,5 kr 8. maj

Sammenlign priser på Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010
28,75 kr
Til butik
Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010 billede

Produktinformation

Rehau Udvendigt Hjørne SL 20/50 Polarhvid RAL9010

Produktspecifikationer

Mærke: Rehau
Kategori: Føringsveje
EAN: 4007360331375
Varenr.: 1736002397
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REHAU Udv.Hjørne SL20/50 PH
29,08 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
REHAU Udv.Hjørne SL20/50 PH
29,08 kr
Til butik
REHAU Udv.Hjørne SL20/50 PH billede

Produktinformation

REHAU Udv.Hjørne SL20/50 PH er en specialdesignet udvendig hjørneløsning til fodpanel-kanalsystemer, der sikrer en effektiv og æstetisk installation af kabler langs vægge. Produktet er udviklet til at passe præcist til fodpanelprofiler i størrelsen 20/50,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: REHAU / Fodpanel REHAU 20 / 50 og tilbehør
EAN: 4007360331375
Varenr.: 15109426970950
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udvendigt hjørne
30 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk28,75 kr28,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN29,08 kr29,08 krKøb
3EL-NETSALG29,08 kr29,08 krKøb
4Greenline30 kr30 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010

PriceData har fulgt prisen på Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 28,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 28,75 kr er 44% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rehau Udvendigt hjørne SL 20/50 hvid RAL9010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202628,75 kr15,25 kr (113%)
8. maj 202613,5 kr15,25 kr (53%)
7. maj 202628,75 kr15,25 kr (113%)
30. apr. 202613,5 kr15,25 kr (53%)
29. apr. 202628,75 kr15,25 kr (113%)
1. apr. 202613,5 kr14,5 kr (52%)
31. mar. 202628 kr14,5 kr (107%)
15. mar. 202613,5 kr12,5 kr (48%)
14. mar. 202626 kr12,5 kr (93%)
21. feb. 202613,5 kr14,5 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret