Gå til hovedindhold

OBO Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid

OBOKablerEAN: 4007360331238
Pris fra 38,41 krtil 41 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,59 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35,75 kr 29. maj

Sammenlign priser på Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.41 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
INDVENDIG HJØRNE SL 20X70 MXLÆBE HVID
38,41 kr
Til butik
INDVENDIG HJØRNE SL 20X70 MXLÆBE HVID billede

Produktinformation

Hjørne indvendigt med læbe SL HxB: 20x70mm Hvid ral 9010 plast

Produktspecifikationer

Mærke: OBO
EAN: 4007360331238
Varenr.: 15844921311567
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid
41 kr
Til butik
Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid billede

Produktinformation

Indvendigt hjørne til Rehau fodpanel 20/70 mm Dette hvide indvendige hjørne med læbe er en praktisk formdel til retningsændring af sokkellistekanalen. Designet til Rehau fodpanel 20/110 mm og sikrer en pæn og præcis overgang i hjørner. Velegnet til både m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rehau
Kategori: Kabler
Farve: Hvid
EAN: 4007360331238
Varenr.: 1736002850

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN38,41 kr38,41 krKøb
2Greenline41 kr41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 35,75 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 38,41 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Rehau indvendigt hjørne med læbe, SL 20/70 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202638,41 kr2,66 kr (7%)
29. maj 202635,75 kr2,66 kr (7%)
24. maj 202638,41 kr
23. maj 202639 kr
17. maj 202638,41 kr1,35 kr (3%)
16. maj 202639,76 kr
9. maj 202639 kr2,47 kr (7%)
7. maj 202636,53 kr2,47 kr (6%)
6. maj 202639 kr2,47 kr (7%)
23. apr. 202636,53 kr10,47 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret